Yoklama

Yetkili: Moderatör

Cevap gönder


İfadeler

:smile: ;) :grin: :) :? 8) :x :cry: :roll: :wink: :?: :| :mrgreen: :sad: :sagok: :asagiok: :solok: :yukariok: :fikir: :agla: :utan: :shock: :onay: :canadian: :nazar: :chinese: :arabian: :cowboy: :irish: :pimp: :muz: :tezahurat: :soguk: :yapim: :aglayan: :dans: :macerena: :tamam: :ter: :ciftesilah: :pompali: :evil: :twisted: )))III (* :melek: :baliksaka: :inv: :jason: :sicra: :balistik: :daz: :giyotin: :atesdev: :rip: :teksan: :jackson: :hg:


Yazı boyutu:

Yazı rengi
Seçenekler:

Biçim kodu AÇIK

M[img] AÇIK

[flash] KAPALI

[url] AÇIK

İfadeler AÇIK

Gönderme için doğrulama
Otomatik ileti göndermeyi engellemek için pano yöneticisi doğrulama kodu girmenizi zorunlu tutmuş. Kod aşağıdaki resim içinde gösterilmekte. Eğer görsel olarak bozuksa veya kodu okuyamıyorsanız lütfen %spano yöneticisi%s ile irtibata geçin.

Resimde gördüğünüz karakterleri aynen yazınız. Tüm karakterler küçük-büyük harf duyarsızdır ve içerisinde sıfır rakamı yer almaz.

Gönder
   

Konu inceleme - Yoklama
Yazar Mesaj
  İleti başlığı:  Re: Yoklama  Alıntı ile cevapla
Ohooo maşallah çoktan 20 yi bulmuşuz. :mrgreen: Bu forum şunun gibi ; Sevdiğin bir şeyin orada olduğunu bilirsin fakat sen ne zaman istersen o zaman bakarsın. Baktığında orada yoksa için burkulur sana rahatsızlık verir. Malum internetin tavan yaptığı çağdayız. Telefonu açtığımızda istediğimiz bir siteye girmediğinde bile en fazla 4 saniye tahammül edebiliyoruz. Forumumuzun açık olması ve bu ailenin bir parçası olmak bile gurur bence. Çünkü aslında isteyip de aramızda olamayan ve fake hesaplarla forumumuzu takip eden bir sürü kişi vardır. ;) :grin: Onun için " YAŞASIN FORUMUMUZZZZ" :sicra:
İleti Tarih: 10.04.2018 18:04
  İleti başlığı:  Re: Yoklama  Alıntı ile cevapla
Bende formun canlanmasını istiyorum ama bu hobiye ilgi çok azalmış durumda malesef eskiden tür bulamazdık ilgi çoktu şu an tür bulabiliyoruz ama ilgi kalmadı inş düzelir canlılık gelir.
İleti Tarih: 06.04.2018 07:20
  İleti başlığı:  Re: Yoklama  Alıntı ile cevapla
Eskisi kadar yoğun olmasa da, ( gerçi belli olmaz ) bu forum bizim içim önemli arkadaşlar. Aradığımız her şeyi burada bulmak mümkün. Farklı görüşler olursa ortak noktada buluşulup yeniden canlılık sağlanabilir. :onay:
İleti Tarih: 05.04.2018 09:56
  İleti başlığı:  Re: Yoklama  Alıntı ile cevapla
Mehmet KARATAŞ yazdı:
Nerde o eski heycan.

Tekrardan olcak inşallah :melek:
İleti Tarih: 04.04.2018 21:48
  İleti başlığı:  Re: Yoklama  Alıntı ile cevapla
Nerde o eski heycan.
İleti Tarih: 04.04.2018 19:43
  İleti başlığı:  Re: Yoklama  Alıntı ile cevapla
Valla katılım iyi 11 kişi olmuş şimdiden. :mrgreen: :onay:
İleti Tarih: 04.04.2018 08:58
  İleti başlığı:  Yoklama  Alıntı ile cevapla
Evet arkadaşlar, malum siteye sadece giriş yapıp çıkıyoruz ve herhangi bir paylaşım ya da yorumda bulunmuyoruz. Şu anketi bir değerlendirelim bakalım kimler ne sıklıkla giriyor acaba sitemize ?
İleti Tarih: 03.04.2018 09:45


  

cron