şimdilik amatör natteri akvaryumuna bitki önerisi

Yetkili: Moderatör

Cevap gönder


İfadeler

:smile: ;) :grin: :) :? 8) :x :cry: :roll: :wink: :?: :| :mrgreen: :sad: :sagok: :asagiok: :solok: :yukariok: :fikir: :agla: :utan: :shock: :onay: :canadian: :nazar: :chinese: :arabian: :cowboy: :irish: :pimp: :muz: :tezahurat: :soguk: :yapim: :aglayan: :dans: :macerena: :tamam: :ter: :ciftesilah: :pompali: :evil: :twisted: )))III (* :melek: :baliksaka: :inv: :jason: :sicra: :balistik: :daz: :giyotin: :atesdev: :rip: :teksan: :jackson: :hg:


Yazı boyutu:

Yazı rengi
Seçenekler:

Biçim kodu AÇIK

M[img] AÇIK

[flash] KAPALI

[url] AÇIK

İfadeler AÇIK

Gönderme için doğrulama
Otomatik ileti göndermeyi engellemek için pano yöneticisi doğrulama kodu girmenizi zorunlu tutmuş. Kod aşağıdaki resim içinde gösterilmekte. Eğer görsel olarak bozuksa veya kodu okuyamıyorsanız lütfen %spano yöneticisi%s ile irtibata geçin.

Resimde gördüğünüz karakterleri aynen yazınız. Tüm karakterler küçük-büyük harf duyarsızdır ve içerisinde sıfır rakamı yer almaz.

Gönder
   

Konu inceleme - şimdilik amatör natteri akvaryumuna bitki önerisi
Yazar Mesaj
  İleti başlığı:  Re: şimdilik amatör natteri akvaryumuna bitki önerisi  Alıntı ile cevapla
Bitki olarak tiger saz,tüm anubias türleri ve psitia öneririm.
İleti Tarih: 30.10.2015 22:47
  İleti başlığı:  Re: şimdilik amatör natteri akvaryumuna bitki önerisi  Alıntı ile cevapla
Merhaba,

Profil bölümünden imzanıza ad, soyad, yaş ve yaşadığınız şehir bilgilerinizi girmelisiniz. Ayrıntı için tıklayınız

En kısa sürede bir dış filtre edinmelisiniz. Anubias ve saz harici pek seçeneğiniz yok. Su üstünde fazla akıntı yoksa pistia(su marulu) alabilirsiniz. Nattereriler ile neon beslemek imkansız gibi bir şey, neonlar günden güne eksilecektir. Acıktıkça neonları kütür kütür yiyeceklerdir. :atesdev:
İleti Tarih: 29.10.2015 22:29
  İleti başlığı:  Re: şimdilik amatör natteri akvaryumuna bitki önerisi  Alıntı ile cevapla
Midye kırığı değil ama çok benziyor klasik bitki kumu sadece tam ismini bilmiyorum. Anubias alacaktım zaten sizin yorumunuzdan sonra kesin alacağım. Su üstü bitkisi nasıl olur sizde iyice bitkilendirip neon tetra falan koymayı amaçlıyorum.
İleti Tarih: 29.10.2015 19:02
  İleti başlığı:  Re: şimdilik amatör natteri akvaryumuna bitki önerisi  Alıntı ile cevapla
Zemindeki midye kırığı ise çıkartman öneririm. Bitki olarak anubias,saz vs koyabilirsin.
İleti Tarih: 29.10.2015 18:41
  İleti başlığı:  şimdilik amatör natteri akvaryumuna bitki önerisi  Alıntı ile cevapla

Video bağlantısıEveet şimdilik hafif hafif bütün dekorları koyuyorum balıkları ışığada alıştırdım yemleme yaparak. şu anda iç filtre kullanıyorum ama yakında güzel bi dış filtre alacağım kesin.
tankın hali şu anda böyle. buraya hangi bitkileri önerirsiniz canlı bitki dikeceğim kesin olarak. eğer yaptığım yanlışlar yada koyarsam daha iyi olacak olan dekorlar falan var ise bana önerin lütfen balıklar 6 tane ayrıca video kısa ve fazla gözükmemişler 1 tanesinin tek gözü yok sağlam olanlar 5 tane alfa yani sürü lideri 9-10 cm arası ortadaki mango kökü.
İleti Tarih: 29.10.2015 18:20