ELAZIĞ DEPREMİ 24.10.2020

Yetkili: Moderatör

Cevap gönder


İfadeler

:smile: ;) :grin: :) :? 8) :x :cry: :roll: :wink: :?: :| :mrgreen: :sad: :sagok: :asagiok: :solok: :yukariok: :fikir: :agla: :utan: :shock: :onay: :canadian: :nazar: :chinese: :arabian: :cowboy: :irish: :pimp: :muz: :tezahurat: :soguk: :yapim: :aglayan: :dans: :macerena: :tamam: :ter: :ciftesilah: :pompali: :evil: :twisted: )))III (* :melek: :baliksaka: :inv: :jason: :sicra: :balistik: :daz: :giyotin: :atesdev: :rip: :teksan: :jackson: :hg:


Yazı boyutu:

Yazı rengi
Seçenekler:

Biçim kodu AÇIK

M[img] AÇIK

[flash] KAPALI

[url] AÇIK

İfadeler AÇIK

Gönderme için doğrulama
Otomatik ileti göndermeyi engellemek için pano yöneticisi doğrulama kodu girmenizi zorunlu tutmuş. Kod aşağıdaki resim içinde gösterilmekte. Eğer görsel olarak bozuksa veya kodu okuyamıyorsanız lütfen %spano yöneticisi%s ile irtibata geçin.

Resimde gördüğünüz karakterleri aynen yazınız. Tüm karakterler küçük-büyük harf duyarsızdır ve içerisinde sıfır rakamı yer almaz.

Gönder
   

Konu inceleme - ELAZIĞ DEPREMİ 24.10.2020
Yazar Mesaj
  İleti başlığı:  Re: ELAZIĞ DEPREMİ 24.10.2020  Alıntı ile cevapla
Bütün herkese geçmiş olsun, sadece yaşayan bilir neler çektiklerini.
Tekrarını yaşatmasın
İleti Tarih: 26.01.2020 05:31
  İleti başlığı:  ELAZIĞ DEPREMİ 24.10.2020  Alıntı ile cevapla
Deprem de Hayatını Kaybeden Vatandaşlarımıza Allahtan Rahmet Diler,Tüm Yaralılara Allah Acil Şifalar Versin... Tüm Kalbimiz Ve Dualarımız Sizinle ELAZIĞ. Milletimize ve Elazığa Çok Geçmiş Olsun. Böyle Büyük Yıkımlarla Bir Daha Karşılaşmıyalım Ancak Deprem Ülkesiyiz Hem Bireysel Hem Toplumsal Olarak Acil Önlemler Almalıyız.
İleti Tarih: 25.01.2020 21:51


  

cron