30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI

Yetkili: Moderatör

Cevap gönder


İfadeler

:smile: ;) :grin: :) :? 8) :x :cry: :roll: :wink: :?: :| :mrgreen: :sad: :sagok: :asagiok: :solok: :yukariok: :fikir: :agla: :utan: :shock: :onay: :canadian: :nazar: :chinese: :arabian: :cowboy: :irish: :pimp: :muz: :tezahurat: :soguk: :yapim: :aglayan: :dans: :macerena: :tamam: :ter: :ciftesilah: :pompali: :evil: :twisted: )))III (* :melek: :baliksaka: :inv: :jason: :sicra: :balistik: :daz: :giyotin: :atesdev: :rip: :teksan: :jackson: :hg:


Yazı boyutu:

Yazı rengi
Seçenekler:

Biçim kodu AÇIK

M[img] AÇIK

[flash] KAPALI

[url] AÇIK

İfadeler AÇIK

Gönderme için doğrulama
Otomatik ileti göndermeyi engellemek için pano yöneticisi doğrulama kodu girmenizi zorunlu tutmuş. Kod aşağıdaki resim içinde gösterilmekte. Eğer görsel olarak bozuksa veya kodu okuyamıyorsanız lütfen %spano yöneticisi%s ile irtibata geçin.

Resimde gördüğünüz karakterleri aynen yazınız. Tüm karakterler küçük-büyük harf duyarsızdır ve içerisinde sıfır rakamı yer almaz.

Gönder
   

Konu inceleme - 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI
Yazar Mesaj
  İleti başlığı:  Re: 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI  Alıntı ile cevapla
Gururlu bir gün (* (* (*
İleti Tarih: 30.08.2020 17:44
  İleti başlığı:  Re: 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI  Alıntı ile cevapla
(* (* (*
İleti Tarih: 30.08.2020 02:12
  İleti başlığı:  Re: 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI  Alıntı ile cevapla
Ne Mutlu Türküm Diyene. (*
İleti Tarih: 29.08.2020 21:29
  İleti başlığı:  30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI  Alıntı ile cevapla
30 Ağustos Zafer Bayramı,Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde milletçe kenetlenerek bağımsızlığımızın tescillendiği tarihimizdeki en önemli dönüm noktalarından birisidir. Bu zaferin kazanılmasında emeği olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları, şehit ve gazilerimizi forum yönetimi rahmet ve minnetle anıyoruz.
Resim
İleti Tarih: 29.08.2020 21:28


  

cron