Hastalık Hakkında Video

Yetkili: Moderatör

Cevap gönder


İfadeler

:smile: ;) :grin: :) :? 8) :x :cry: :roll: :wink: :?: :| :mrgreen: :sad: :sagok: :asagiok: :solok: :yukariok: :fikir: :agla: :utan: :shock: :onay: :canadian: :nazar: :chinese: :arabian: :cowboy: :irish: :pimp: :muz: :tezahurat: :soguk: :yapim: :aglayan: :dans: :macerena: :tamam: :ter: :ciftesilah: :pompali: :evil: :twisted: )))III (* :melek: :baliksaka: :inv: :jason: :sicra: :balistik: :daz: :giyotin: :atesdev: :rip: :teksan: :jackson: :hg:


Yazı boyutu:

Yazı rengi
Seçenekler:

Biçim kodu AÇIK

M[img] AÇIK

[flash] KAPALI

[url] AÇIK

İfadeler AÇIK

Gönderme için doğrulama
Otomatik ileti göndermeyi engellemek için pano yöneticisi doğrulama kodu girmenizi zorunlu tutmuş. Kod aşağıdaki resim içinde gösterilmekte. Eğer görsel olarak bozuksa veya kodu okuyamıyorsanız lütfen %spano yöneticisi%s ile irtibata geçin.

Resimde gördüğünüz karakterleri aynen yazınız. Tüm karakterler küçük-büyük harf duyarsızdır ve içerisinde sıfır rakamı yer almaz.

Gönder
   

Konu inceleme - Hastalık Hakkında Video
Yazar Mesaj
  İleti başlığı:  Re: Hastalık Hakkında Video  Alıntı ile cevapla
Benimkilerde de öyle ansızım bir depresyon olmuştu ama biraz mevsimselde oluyor bence. :onay:
İleti Tarih: 18.08.2017 08:46
  İleti başlığı:  Re: Hastalık Hakkında Video  Alıntı ile cevapla
Tamamdır Aytaç abi. Sağ olun. :onay:
İleti Tarih: 17.08.2017 19:52
  İleti başlığı:  Re: Hastalık Hakkında Video  Alıntı ile cevapla
Diptekiler yemek artıkları ise onları fazla dipte bekletmeyin. Sera aqutan ile biraz takviye yapın tanka oksijeni de biraz yükseltin sıcak havalarda bebeler oksijensiz kalmış. Yemlemeyi de bir gün sarkıtın. :onay:
İleti Tarih: 17.08.2017 19:41
  İleti başlığı:  Re: Hastalık Hakkında Video  Alıntı ile cevapla
Teşekkür ederim cevap için.İnşallah dediğiniz gibi düzelir.Bundan sonra su ekleyecek isem damıtılmış su yerine dışarıdan damacana olarak alırım.
İleti Tarih: 17.08.2017 17:09
  İleti başlığı:  Re: Hastalık Hakkında Video  Alıntı ile cevapla
Aklıma şöyle bir şey geliyor. Sen damıtılmış su koyduğunda balıklar alışık olmadıkları bir durumla karşı karşıya kaldılar. Eğer çok büyük oranda değişim yaptıysan muhtemelen durgunlukları ondandır ama çok yapmadığını tahmin ediyorum. Çünkü damıtma sularında direk alınan sular yüzde yüz olarak akvaryuma basılmaz. En azından ortada herhangi bir üretim konusu yoksa diyeyim. Sen damıtılmış su koyduğunda da bu otomatikman suyun PH ını etkiler. O da hayvanların alışık olmadıkları su ortamını doğurur ki sanki mukus tabakasında da ufak tefek zedelenmeler olmuş gibi gözüküyor. Diğer taraftan balıklar erişkin oldukları için 1 - 2 güne bu sıkıntıların geçeceğini düşünüyorum. ;)
İleti Tarih: 17.08.2017 16:47
  İleti başlığı:  Re: Hastalık Hakkında Video  Alıntı ile cevapla
Serkan abi diğerleri normal yüzmeye başladı da. Aralarından bir tanesi köşede duruyor halan.Sabahtan beri sadece orada durup nefes alıyor.Kapağı filan açtım diğerleri az irkilip kaçtı o yerinden bile pek oynamadı.

Resim
İleti Tarih: 17.08.2017 15:30
  İleti başlığı:  Re: Hastalık hakkında video  Alıntı ile cevapla
Balıklarınızda herhangi bir hastalık yok. Zaman zaman durgunlaşabiliyorlar. Öyle bir zamana denk gelmiştir.
İleti Tarih: 17.08.2017 14:58
  İleti başlığı:  Hastalık Hakkında Video  Alıntı ile cevapla
Merhabalar. Piranhalarım 2 gündür yem yemiyordu. Tavuk attım ona da ellemediler bugün. Genelde yerlerinde duruyorlar yüzmek yerine. Bir tanesi de en köşede duruyor bugün fark ettim. Filtreyi 3 hafta önce temizledim, suyu değiştirmiştim zaten su temizdi. Aklıma gelen şu an için eve su arıtma cihazı bağlattık geçenlerde, 1 hafta önce su eklerken akvaryuma arıtılmış içme suyunu ekledim acaba o mu zarar verdi balıklara ? Su ısısı da ideal ısıtıcı çalışıyor.


Video bağlantısı
İleti Tarih: 17.08.2017 13:47


  

cron