Canlı Yem Video Yasaklanması -2-

Yetkili: Moderatör

Bu konu kilitlenmiştir, iletilerinizi düzeltemezsiniz ve cevap yazamazsınız.
 2 sayfadan 1. sayfa [ 26 ileti ]
[Sayfaya git]   1, 2  Sonraki
Canlı Yem Video Gösterimi Yasaklansınmı ? -2-

Canlı Yem Video Gösterimi Yasaklansınmı ? -2-

Her Türlü Canlı Yeme Karşıyım YASAKLANSIN  30%   30%   [ 6 ]
Her Türlü Canlı Yem Verilmeli YASAKLANMASIN  45%   45%   [ 9 ]
Sucul Canlılar Dışındakiler Yasaklansın  25%   25%   [ 5 ]

Toplam oy: 20

Yazar Mesaj

Çevrimdışı İHTİYAR PİRANHACI

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 26.11.2011 11:41   İleti başlığı: Canlı Yem Video Yasaklanması -2-   

Alıntı ile cevapla İletiyi rapor et 

Canlı yemin tartışılması yapılmış ve sonuca bağlanmış olmasına rağmen üzerinden epey bir vakit geçmesi ve yeni üyelerinde konuya dahil olmaları açısından yeni bir tartışma ve anket balığı açtım. Burada görüş ve önerilerinizi paylaşıp ankete katılırsanız iyi olur . :teksan:

Sonuç yönetimi bağlamaz sadece üyeler arasındaki görüşleri net olarak ortaya çıkarmak için açılmış bir başlıktır.
Emek verilmiş bir akvaryumun kötüsü olmaz, sadece eksiği ya da fazlası olur (İhtiyar)
An aquarium that is worked on correctly will not be bad, there will be more than expected(old)
Sayfa başı Profile bak Özel mesaj gönder 

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 26.11.2011 11:48   İleti başlığı: Re: Canlı Yemin Yasaklanması -2-   

Sucul Canlılar dışındakiler yasaklansın diye oyumu kullanıyorum. Şimdiye kadar vermediğim canlı yem kalmadı ama geçmişe bakıyorumda büyük pişmanlık duyuyorum. Bir taraftada bu hayvanların canlı yeme ihtiyaçları olduğunuda düşünüyor ve sadece suda yaşayan canlıların yani balık, kurbağa vb. olanların verilmesinden yanayım. :teksan:
Emek verilmiş bir akvaryumun kötüsü olmaz, sadece eksiği ya da fazlası olur (İhtiyar)
An aquarium that is worked on correctly will not be bad, there will be more than expected(old)

Çevrimdışı TORK

Üretim Başarısı

Üretim Başarısı

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 26.11.2011 11:49   İleti başlığı: Re: Canlı Yemin Yasaklanması -2-   

Böyle kendi insiyatifinize dayanarak başlık kilitlemek ne demek oluyor açıklarmısınız?
Bayram abicim sana rica ediyorum,kilitlediğin başlığı açarmısın lütfen....

Anketi açında başlık neden kitleniyor?
.......................Uğur Erdil.....................
Resim

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 26.11.2011 11:53   İleti başlığı: Re: Canlı Yemin Yasaklanması -2-   

TORK yazdı:
Böyle kendi insiyatifinize dayanarak başlık kilitlemek ne demek oluyor açıklarmısınız?
Bayram abicim sana rica ediyorum,kilitlediğin başlığı açarmısın lütfen....

Anketi açında başlık neden kitleniyor?

Uğur anket başlığı altındaki yazımı sanırım okumadın . Diğer başlıkta herkes fikrini belirtiyor ama ortaya net bir genel fikir çıkmıyor. Konu burada tartışılabilir diye diğerini kilitledim. Burada anket sonuçlarına göre net bir görüş ortaya çıkacaktır ama yinede madem istiyorsun diğer başlığı açayım ama herkes burada ankete katılsın

Çevrimdışı TORK

Üretim Başarısı

Üretim Başarısı

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 26.11.2011 11:59   İleti başlığı: Re: Canlı Yemin Yasaklanması -2-   

Gözünü seveyim aç abi,lütfen..

Tabiki ankete katılalım abi,niye katılmayalım.
Hatta diğer başlıkta konu devam ettiği sürece açtıüın anketide alıntı yapalım hatırlatalım ve konunu devamlılığını sağlıyalım.

Öyle bir başlık bir daha çıkmaz abi,daha bu foruma bu konu hakkında başka platformlardan insanlarda katılacak onun çalışmasını yapıyorum....

LÜTFEN.....
Resim

Çevrimdışı TORK

Üretim Başarısı

Üretim Başarısı

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 26.11.2011 12:01   İleti başlığı: Re: Canlı Yemin Yasaklanması -2-   

Ayrıca abi ve kardeşlerimizi bilgilendirmediğimiz sürece ve hepimizin aynı fikire sahip olmadığı sürece net bir fikir ortaya çıkmayacaktır.
Resim

Çevrimdışı UnnameD

Yasaklı Üye

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 26.11.2011 12:12   İleti başlığı: Re: Canlı Yemin Yasaklanması -2-   

Yasaklanırsa iyi olur...
Resim
60*54*40Cherax quadricarinatus(Dişi/Erkek).
100*55*60Pygocentrus NattereriXXX.

Çevrimdışı Batuhan0101

Kayıtlı Üye

Kayıtlı Üye

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 26.11.2011 12:18   İleti başlığı: Re: Canlı Yemin Yasaklanması -2-   

Burası bi form sitesi herkez seviyeli bi şekilde dilediğini yapmalı bence canlı yem istemeyenlerde canlı yem başlığına bakmasın :|
Batuhan Soygün

Çevrimdışı TORK

Üretim Başarısı

Üretim Başarısı

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 26.11.2011 12:26   İleti başlığı: Re: Canlı Yemin Yasaklanması -2-   

Bu arda abim,anketteki şıkkı videolarının forumda yasaklanması diye düzeltirsek daha iyi olur bence.

Gözlemlediğim kadarı ile bazı arkadaşlar canlı yemi hayat tarzı yapmışlar.Hangi konudan yaklaşşak kabul edilmiyor ve canlı yemin yasaklanması dediğimizde karşımızdaki kişinin hayatını kısıtlıyoruz gibi algılanıyor.Kimsenin hayat tarzına müdahale etmeye hakkımız yok,anlatılmaya çalışılan onlarca sayfada anlatıldı ve uyarıldı kimsede çocuk değil!!!
O bakımdan bende bazı şeyleri kabullendim,yanlız arkadaşlarımıza söylemeliyimki şahsen ben forum içinde canlı yem videolarının varlığından rahatsız oluyorum ve bir hobidaşı olarak rahatsız olduğum konuyu ele alarak düşünmelerini rica ediyorum.
Benim gibi eminim birçok kişide rahatsız oluyordur,onlarda işallah söylemek istediklerini söylerler.
Resim

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 26.11.2011 14:08   İleti başlığı: Re: Canlı Yemin Yasaklanması -2-   

TORK yazdı:
Bu arda abim,anketteki şıkkı videolarının forumda yasaklanması diye düzeltirsek daha iyi olur bence.

Gözlemlediğim kadarı ile bazı arkadaşlar canlı yemi hayat tarzı yapmışlar.Hangi konudan yaklaşşak kabul edilmiyor ve canlı yemin yasaklanması dediğimizde karşımızdaki kişinin hayatını kısıtlıyoruz gibi algılanıyor.Kimsenin hayat tarzına müdahale etmeye hakkımız yok,anlatılmaya çalışılan onlarca sayfada anlatıldı ve uyarıldı kimsede çocuk değil!!!
O bakımdan bende bazı şeyleri kabullendim,yanlız arkadaşlarımıza söylemeliyimki şahsen ben forum içinde canlı yem videolarının varlığından rahatsız oluyorum ve bir hobidaşı olarak rahatsız olduğum konuyu ele alarak düşünmelerini rica ediyorum.
Benim gibi eminim birçok kişide rahatsız oluyordur,onlarda işallah söylemek istediklerini söylerler.

Uğur herkes söyleyeceğini söylesin sonucunda yönetimde bunu yasaklanması yada aynen devam yönünde değerlendirir sanıyorum. Böyle bir başlık yönetimde tartışılmadı kendi insiyatifimle açtığım bir başlıktır

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 26.11.2011 14:11   İleti başlığı: Re: Canlı Yemin Yasaklanması -2-   

+ oy kullanan arkadaşlar sadece oy kullanması. Cevap yazarak olumlu, olumsuz buraya cevabınıda yazsın. Cevaplarlaki evet hayırla anket sonuçları birbirini tutmalı...
8 kişi ankete katılmış yorum yazan 4 kişi. Diğer 4 kişi kim?

Çevrimdışı Serkan AKKAŞ

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

İletiTarih: 26.11.2011 14:14   İleti başlığı: Re: Canlı Yemin Yasaklanması -2-   

Her türlü canlı yem derken "Artemia" yı ayırmak lazım diye düşünüyorum. Üretim yapan arkadaşlarda olmazsa olmaz maalesef. :onay
0 532 574 36 60 - ANKARA
12 Adet Damızlık Nattereri
3 Adet F0 Nattereri
Veee Yine Albino Full Red' lere dönüş. :)

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 26.11.2011 14:17   İleti başlığı: Re: Canlı Yemin Yasaklanması -2-   

serkan akkaş yazdı:
Her türlü canlı yem derken "Artemia" yı ayırmak lazım diye düşünüyorum. Üretim yapan arkadaşlarda olmazsa olmaz maalesef. :onay

Artemia görüntüleri zaten yasak :mrgreen: Hiç forumda gördünmü? :teksan:

Çevrimdışı GENÇPİRANHACI

Kayıtlı Üye

Kayıtlı Üye

İletiTarih: 26.11.2011 14:20   İleti başlığı: Re: Canlı Yemin Yasaklanması -2-   

Yasaklanmasın :canadian:
ResimResim

Çevrimdışı U.Dalkılıç

Üretim Başarısı

Üretim Başarısı

İletiTarih: 26.11.2011 14:23   İleti başlığı: Re: Canlı Yemin Yasaklanması -2-   

Artemia su piresi un kurdu bunlar canlı değilmiş gibi tartışılıyo zaten yıllardır.
Resim
Utku DALKILIÇ 30
(535) 326 9 888

kardelen.cicekcilik@hotmail.com
www.utkudalkilic.com
Yapılmayan Bakım Piranhalara Sabotajdır.
Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Bu konu kilitlenmiştir, iletilerinizi düzeltemezsiniz ve cevap yazamazsınız.
 2 sayfadan 1. sayfa [ 26 ileti ]
[Sayfaya git]   1, 2  Sonraki

Kimler çevrimiçi
Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Bu forumda yeni konular açabilirsiniz
Bu forumda konulara cevap yazabilirsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz