8 Yılında Forum ve Yönetim Hakkında Eleştirileriniz Buraya

Yetkili: Moderatör

Bu konu kilitlenmiştir, iletilerinizi düzeltemezsiniz ve cevap yazamazsınız.
 7 sayfadan 1. sayfa [ 102 ileti ]
[Sayfaya git]   1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sonraki

Forum Çok İyi Yönetimden de Memnunum  50%   50%   [ 25 ]
Forum Fena Değil Yönetim Daha İyi Olmalı  36%   36%   [ 18 ]
Memnun Değilim Forum ve Yönetim Baştan Değişmeli  10%   10%   [ 5 ]
Hiç Bir Düşüncem Yok Sadece Takılıyorum  4%   4%   [ 2 ]

Toplam oy: 50

Yazar Mesaj

Çevrimdışı İHTİYAR PİRANHACI

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 02.07.2012 16:57   İleti başlığı: 8 Yılında Forum ve Yönetim Hakkında Eleştirileriniz Buraya   

Alıntı ile cevapla İletiyi rapor et 

Forum 8 yaşına girdi ve şimdiye kadar hobimizde üyelerimize epey bir bilgi ve tecrübe kazandırdığını düşünüyoruz.

Peki 8.nci yılında Piranhalar.Com (Yönetim dahil) hakkındaki düşünceleriniz , eleştrileriniz, nelerder? şu şöyle olsa daha iyi olur şurada yanlış yapılıyor, yada tamam kardeşim siz bu işi iyi götürüyorsunuz yada götüremiyorsunuz .. Yani içinizdeki forum yada yönetim hakkındaki düşünceniz ne ise özgür bir şekilde burada ifade edilmesini istiyoruz.

Eleştrileriniz bizler içinönemli ve bize yön verecektir.

Olumlu , olumsuz düşünceleriniz çok kısaca burada paylaşırsanız memnun oluruz.

Mini birde anket yapıyoruz. :teksan:
(Yönetici Arkadaşlar Oy Kullanmayacaklardır. Oy kullanan düşüncesini muhakkak yazsın

(Ulen %99 olumlu çıkmaz ise kapatırız forumu) :mrgreen:
Emek verilmiş bir akvaryumun kötüsü olmaz, sadece eksiği ya da fazlası olur (İhtiyar)
An aquarium that is worked on correctly will not be bad, there will be more than expected(old)
Sayfa başı Profile bak Özel mesaj gönder 

Çevrimdışı HergeLe

Üretim Başarısı

Üretim Başarısı

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 02.07.2012 17:07   İleti başlığı: Re: 8 Yılında Forum ve Yönetim Hakkında Eleştirileriniz Bura   

Ben forumdan ve yönetimden gayet memnunum,simdiye kadar yönetimin yanlis birseyini görmedim, islerini cok iy yapiyorlar en önemlisi hepsi cok sicak kanli , soguk degiler , baska forumlarda cogu moderatörler kendilerini daha iy bise sanip diger üyeleri hor görüyorlar ama burda hersey cok güzel. Hic bir sikayetim yok iyki varsiniz FORUM VE YÖNETIM 4 EVER :grin:

>>> Rocky The RHOMBEUS <<<
||| THE MOST AGRESSIVE PIRANHA EVER |||

#ProudRhombeusKingRocky

Çevrimdışı U.Dalkılıç

Üretim Başarısı

Üretim Başarısı

İletiTarih: 02.07.2012 17:22   İleti başlığı: Re: 8 Yılında Forum ve Yönetim Hakkında Eleştirileriniz Bura   

Forum yönetimi sürekli iyiye doğru gidiyor .Resul daha aktif olursa ( ön planda ) daha iyi olacak .Serkan sakalını kessin başkada eleştirim yoktur. :mrgreen: :grin:
Resim
Utku DALKILIÇ 30
(535) 326 9 888

kardelen.cicekcilik@hotmail.com
www.utkudalkilic.com
Yapılmayan Bakım Piranhalara Sabotajdır.

Çevrimdışı Dr.Serra

Koleksiyoncu

Koleksiyoncu

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 02.07.2012 17:55   İleti başlığı: Re: 8 Yılında Forum ve Yönetim Hakkında Eleştirileriniz Bura   

Seçenekler içinde (A) ve (D) seçeneğinden yanayım.Su habitatını ve Piranhaları seviyorum daha fazla paylaşım olmasını ümit ediyorum. :yukariok: :onay:
Dr. Serra Yasin ATASAZ
Serra türleri Alım-Satım

Resim

Çevrimdışı Gece_Şahini

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 02.07.2012 18:37   İleti başlığı: Re: 8 Yılında Forum ve Yönetim Hakkında Eleştirileriniz Bura   

Buradaki Abilerim,Kardeşlerim ve Yönetim ile ilgili hiç bir sorunum veya sıkıntım yok.Öncelikle benim bu foruma üye olmamı sağlayan Hakancan abiye , Utku abiye ve forumun kurulmasından bu güne kadar gelmesinde etkili olan Yönetim Kuruluna , bütün üyelere ve bütün arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.Daha nice mutlu senelere beraber ulaşmak dileğimle.
Saygılar.
Eyüp ŞAHİN
İstanbul\Tuzla
Trakya Üniversitesi Elektrik Bölümü
1 Adet F0 Pygocentrus Cariba
7 Adet Pygocentrus Nattereri
Resim

Çevrimdışı Murat Tepebaş

Yasaklı Üye

İletiTarih: 02.07.2012 19:57   İleti başlığı: Re: 8 Yılında Forum ve Yönetim Hakkında Eleştirileriniz Bura   

İthalat için ortak çaba harcanmalı,esnaflığı bilen insancıl ithalatçılar foruma kazandırılmalı, 6 ayda bir yılda bir ithalat için talep toplanması gibi faaliyetler yapılmalı..............
Murat Tepebaş
İstanbul Mali Müşavir
Serrasalmus Diamond Rhombeus, Serrasalmus Spilopleura

Çevrimdışı Levent KÜÇÜK

TPF Tecrübeli Üyesi

TPF Tecrübeli Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 02.07.2012 21:36   İleti başlığı: Re: 8 Yılında Forum ve Yönetim Hakkında Eleştirileriniz Bura   

Ben yönetimden memnunum, forum içerisindeki ağbi kardeş ilişkisi gayet güzel, yönetimin Moderatör, özel üye ve bunun gibi bir çok atamaları tam bir nokta atışı buda benim için yönetimin ne kadar başarılı olduğunu ortaya koyuyor herkez birbiri ile yardımlaşma ve bilgi alış verişi içerisinde buda benim çok hoşuma gidiyor,ithalat ile ilgili ortak bir çözüm bulunmalı diye düşünüyorum ve buda kısa zamanda çözüme ulaşacağı kanısındayım forum yönetimi bu konu hakkında çok hassas, sorularımıza ve isteklerimize karşılık verebilecek bir ithalat mercii,bizim isteğimiz kadar yönetiminde isteği diye düşünüyorum,yönetimi ve üyeleri ile forumun kaliteli insanlardan kurulu koca bir kale olarak görüyorum inşallah bu kale hiç yıkılmadan hep ayakta kalır. :nazar: :nazar: :nazar:
Levent KÜÇÜK.yaş:46 İSTANBUL Küçükyalı
Serrasalmus Geryi

Çevrimdışı kingdevil

Kayıtlı Üye

Kayıtlı Üye

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 02.07.2012 21:37   İleti başlığı: Re: 8 Yılında Forum ve Yönetim Hakkında Eleştirileriniz Bura   

Alım satım kısmında sorduğum sorunun silinmesi dışında yönetimden bu zamana kadar bir şikayetim olmadı. Forum ve yönetim gayet iyi. Biraz da piranha besler yani üye sayısı artmalı. Forum daha aktif olsa daha güzel olur. :smile:
[IMG]http://i.imgur.com/MDyaqr8.gif[/IMG]

Gökhan Yeşilkıbrıs

Çevrimdışı piranhabull

Yasaklı Üye

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 02.07.2012 23:28   İleti başlığı: Re: 8 Yılında Forum ve Yönetim Hakkında Eleştirileriniz Bura   

Vallaha bende çok memnunum yönetimden. Lakin açıkça konuşmak gerekirse sırf ileti peşinde koşanlar, garip ve anlamsız yorumlar yapanlar vede gerçekten bilmeden konuşanlar yokmu ah... Sırf bu yüzden forumda ileti yazamaz olmuştum birara.
Neyse uzun lafın kısası bu forumu bugüne kadar getiren emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler. Levent abim gene patlatmış bombayı
plant yazdı:
B,yönetimi ve üyeleri ile forumun kaliteli insanlardan kurulu koca bir kale olarak görüyorum inşallah bu kale hiç yıkılmadan hep ayakta kalır. :nazar: :nazar: :nazar:

Hepberaber abicim. İnş.
Mesut V.MARİAN
180*85*50h
160*60*60
100*50*60h 3lü set :)
Rhombeus Black Peru
Rhombeus Xingu
Sanchezi Purple
Natteri x 15
Süperred x 15
Spilo Rubyred
channa golden cobra x 3
Dogo Arjantino
Konutkent/ANKARA
Satınalma-önmuasebe A rh+ :onay:

İçinde Atatürk yoksa konuşmaya bile tenezzül etmem.

Çevrimdışı Dr.Serra

Koleksiyoncu

Koleksiyoncu

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 03.07.2012 16:54   İleti başlığı: Re: 8 Yılında Forum ve Yönetim Hakkında Eleştirileriniz Bura   

Eyüp Şahin yazdı:
Beyler burası tartışılacak yer değil sinkaflı konuşmalar yapmayalım lütfen :wink:

:tezahurat:
Dr. Serra Yasin ATASAZ
Serra türleri Alım-Satım

Resim

Çevrimdışı Mehmet SOVUK

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 03.07.2012 17:06   İleti başlığı: Re: 8 Yılında Forum ve Yönetim Hakkında Eleştirileriniz Bura   

Ben forum yonetimindeki arkadaslarimizdan ve abilerimizden son derece memnunum. Sadece yonetimden sunu isteyebilirim gerci ben bunu daha once de dile getirmistim, mesela su an icin forumda aktif olan ve gercekten laf kalabaligi yerine gerektigi zaman konusup nokta atisi yapan ve forumun ilerlemesine katkida bulunacak kaliteli insanlar var. Eski ve aktif olmayan ozel uyelere farkli bi rutbe verilip; mesela onursal uye, wip uye ve bunun gibi benzeri apoletler verilebilir ve ozel uyelikler de yukarida belirttigim gibi su an aktif katki saglayan kaliteli dostlarimiza verilebilir. Bu tur degisiklikler bana gore insanlari onore eder ve dolayisiyla foruma olan bagliligi artirarak daha fazla dinamizm katar diye dusunuyorum.

Butun yonetim kademesine ve foruma emegi gecenlere tesekkurler.
Mehmet SOVUK
Avcılar / İSTANBUL
High Tech Planted Tank: 75*50*50

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 03.07.2012 17:40   İleti başlığı: Re: 8 Yılında Forum ve Yönetim Hakkında Eleştirileriniz Bura   

metemete yazdı:
İthalat için ortak çaba harcanmalı,esnaflığı bilen insancıl ithalatçılar foruma kazandırılmalı, 6 ayda bir yılda bir ithalat için talep toplanması gibi faaliyetler yapılmalı..............

Bu mesaja karşılık Olayı şahsi hale getirip yazılan cevaplar silinmiştir. Şahsi problemlerinizi , sorunlarınızı bu başlık altında tartışmaya açamazsınız. O yazdığınız sorunlar (doğruluğu tartışılır) sizi ve muhataplarınızı ilgilendirir forumu değil.

Murat'ın bu mesajı gayet açık ve ben aynen katılıyorum. Bunda gocunan varsa kendi sorunu artık. :teksan:
Emek verilmiş bir akvaryumun kötüsü olmaz, sadece eksiği ya da fazlası olur (İhtiyar)
An aquarium that is worked on correctly will not be bad, there will be more than expected(old)

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 03.07.2012 17:43   İleti başlığı: Re: 8 Yılında Forum ve Yönetim Hakkında Eleştirileriniz Bura   

Yönetim daha iyi olmalı diyen arkadaşların dikkatine....
Daha iyi derken neyi kasdettiğinizi burada açıklamanız lazım. Eleştri yapmadan direk oy kullanıp arazi olmayın lütfen. Yoksa bunda kasıd ararız. :teksan:

Çevrimdışı PoisoN

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 03.07.2012 18:44   İleti başlığı: Re: 8 Yılında Forum ve Yönetim Hakkında Eleştirileriniz Bura   

Mehmet SOVUK yazdı:
Ben forum yonetimindeki arkadaslarimizdan ve abilerimizden son derece memnunum. Sadece yonetimden sunu isteyebilirim gerci ben bunu daha once de dile getirmistim, mesela su an icin forumda aktif olan ve gercekten laf kalabaligi yerine gerektigi zaman konusup nokta atisi yapan ve forumun ilerlemesine katkida bulunacak kaliteli insanlar var. Eski ve aktif olmayan ozel uyelere farkli bi rutbe verilip; mesela onursal uye, wip uye ve bunun gibi benzeri apoletler verilebilir ve ozel uyelikler de yukarida belirttigim gibi su an aktif katki saglayan kaliteli dostlarimiza verilebilir. Bu tur degisiklikler bana gore insanlari onore eder ve dolayisiyla foruma olan bagliligi artirarak daha fazla dinamizm katar diye dusunuyorum.

Mehmet ağbinin dediklerine sonuna kadar katılıyorum. :atesdev:
Resim
AnıL YüceL
Pygocentrus Piraya

Çevrimdışı Gece_Şahini

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 03.07.2012 19:26   İleti başlığı: Re: 8 Yılında Forum ve Yönetim Hakkında Eleştirileriniz Bura   

Mehmet SOVUK yazdı:

Mehmet abinin dediklerine bende katılıyorum.Rütbe yada pirim elde etmek isteyen kişilerin olur olmaz şeylere yorum yapmasınıda engellemiş oluruz.
Saygılar.
Eyüp ŞAHİN
İstanbul\Tuzla
Trakya Üniversitesi Elektrik Bölümü
1 Adet F0 Pygocentrus Cariba
7 Adet Pygocentrus Nattereri
Resim
Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Bu konu kilitlenmiştir, iletilerinizi düzeltemezsiniz ve cevap yazamazsınız.
 7 sayfadan 1. sayfa [ 102 ileti ]
[Sayfaya git]   1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sonraki

Kimler çevrimiçi
Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Bu forumda yeni konular açabilirsiniz
Bu forumda konulara cevap yazabilirsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz