8 Yılında Forum ve Yönetim Hakkında Eleştirileriniz Buraya

Yetkili: Moderatör

Bu konu kilitlenmiştir, iletilerinizi düzeltemezsiniz ve cevap yazamazsınız.
 7 sayfadan 5. sayfa [ 102 ileti ]
[Sayfaya git]   Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

Forum Çok İyi Yönetimden de Memnunum  50%   50%   [ 25 ]
Forum Fena Değil Yönetim Daha İyi Olmalı  36%   36%   [ 18 ]
Memnun Değilim Forum ve Yönetim Baştan Değişmeli  10%   10%   [ 5 ]
Hiç Bir Düşüncem Yok Sadece Takılıyorum  4%   4%   [ 2 ]

Toplam oy: 50

Yazar Mesaj

Çevrimdışı HergeLe

Üretim Başarısı

Üretim Başarısı

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 10.09.2012 08:51   İleti başlığı: Re: 8 Yılında Forum ve Yönetim Hakkında Eleştirileriniz Bura   

Alıntı ile cevapla İletiyi rapor et 

Yönetime cok yükleniliyor okey herkezin hatasi olabilir ama birde kendinizi yönetimin yerine koysaniz acaba ? Belki az bise anlarsiniz ozaman. Hicte kolay degil bu isler ve yapilanlar ve sizde aynisi yapardiniz cogu konuda,her forumda olmasi getektigi gibi davraniliyor bence.Benim tek isyanim ve sevmedigim sey, gereksiz sacma sapan , yorum yapanlar dikkat cekmek icin,yalan dolan seyler yazan... Ama yönetim zaten herseyin farkinda , ve mehmet abinin dedigi aslinda mantikli ama okadar fake profil varki kendi resimlerini koymazlar zaten o yüzden bu fikir güzel bir fikir olarak kalir bence hayata gecmesi zor.

>>> Rocky The RHOMBEUS <<<
||| THE MOST AGRESSIVE PIRANHA EVER |||

#ProudRhombeusKingRocky

Sayfa başı Profile bak Özel mesaj gönder 

Çevrimdışı erkan1727

Üretim Başarısı

Üretim Başarısı

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 10.09.2012 09:27   İleti başlığı: Re: 8 Yılında Forum ve Yönetim Hakkında Eleştirileriniz Bura   

HergeLe yazdı:
Yönetime cok yükleniliyor okey herkezin hatasi olabilir ama birde kendinizi yönetimin yerine koysaniz acaba ? Belki az bise anlarsiniz ozaman. Hicte kolay degil bu isler ve yapilanlar ve sizde aynisi yapardiniz cogu konuda,her forumda olmasi getektigi gibi davraniliyor bence.Benim tek isyanim ve sevmedigim sey, gereksiz sacma sapan , yorum yapanlar dikkat cekmek icin,yalan dolan seyler yazan... Ama yönetim zaten herseyin farkinda , ve mehmet abinin dedigi aslinda mantikli ama okadar fake profil varki kendi resimlerini koymazlar zaten o yüzden bu fikir güzel bir fikir olarak kalir bence hayata gecmesi zor.

Yusuf kardeşim burda amaç yönetime yüklenmek değil,Yönetim çok yararlı bir başlık açmış,belki bir çok üye bende dahil söylemek istediğimizi söyleyemiyorduk ama bu başlık vesile oldu herkes şikayetini dile getirdi bundan güzel birşey yok dikkat edersen kimse kimseye sövmüyor bağırmıyor,yönetimde anlayışlı davranıyor çünkü bu başlığı açmakla ağır bir yükün altına girdiler ve sabredip üyelerin sorunlarını en güzel bir şekilde dinleyip yine en güzel şekilde yerine getireceklerine inanıyorum.
Bence başlığın hakkı verilmeli kimse kimseye diş bilemeden :canadian:
[url=http://IMG-20151007-WA0005.jpg
]IMG-20151007-WA0005.jpg
[/url]

ERKAN TAŞKIN - ADANA YAŞ 39
0.532 402 01 77

Çevrimdışı Dr.CaPa BuRRo

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 10.09.2012 10:14   İleti başlığı: Re: 8 Yılında Forum ve Yönetim Hakkında Eleştirileriniz Bura   

estoril yazdı:
İyi geceler öncelikle belirtmek isterim bu sitenin 3 yıldır üyesiyim ilk girdiğim zamanlarki tadı kalmadı.Özellikle piranha üreticilerinin artmasıyla birlikte sitede büyük bir ticari rekabet oluştu ve yönetimin bazı üreticileri üst sıralarda tuttuğunu görnekteyim site aldı başını gidiyo gereksiz yere açılan o kadar boş başlık varki haddi hesabı yok o iskelet sayısı (rank) dediğimiz şeyi arttırmak için boş,beleş yorumlar atılmakta yönetimin biran önce harekete geçmesini ve tüm herkese adeletli eşit şekilde davranmasını isterim... (*

Öncelikle kimse kusura bakmasın,Caner'cim eyvallah her türlü eleştiriye açığız ama birazda insaf olması lazım. 3 senedir foruma üyeyim forumun tadı kalmadı demişsin,pardon ama sen ne verdin şimdiye kadar bu foruma,foruma tadı hep yönetimmi vericek burası paylaşım yapılarak tadlanan bir yer biz extradan tatlandırıcı katmıyoruz.

Boş beleş başlık nerde var ben göremedim, yeni olan üyenin balığım yüzmüyor diye başlık açması bence boş olarak görülmemesi lazım.Burası forum soru sorularak burda yürür düzen,alakasız olanları zaten biz kaldırıyoruz.

Yıldıray yazdı:
Selamlar.Benim de yönetime bir eleştirim olacak.Forumda bazı yazılarda xxxxxxx görüyorum.
Eğer bir küfür yada hakaret varsa diyecek sözüm yok tabiki.Ama diğer yazılar neden sansürleniyor?Forumlarda amaç paylaşım ama bu forumda bir dikte var.Birisi birşey yazıyor bazen 5 dakika bazen 1 saat sonra xxxxxxx ler yerini alıyor.Bu xxxxxx lere kim nasıl karar veriyor?İnsanların yazılarını madem kapatacak yada sileceksiniz biz neden foruma giriyoruz?
Siz canınızın istediğini silecekseniz siz yazın biz okuyalım.
Amaç paylaşımları özel mesajlara dökmek mi?Yada ö.m. lardan da beğenmediklerinizi de siliyor musunuz?
Ben yeni üyeyim ve forumda birinin saçma sapan yazı yazıp resimler ekleyip benim balığım dediğine,başkalarının cevap verip belki biraz üslupları kabalaşınca 15-20 gün yasaklandığını gördüm.Oldu olacak küfür edeni falakaya da yatırın.
Bu arada 20 gün yasaklanan arkadaşlardan biri o günden beri foruma girmiyor.Lütfen artık insanları foruma küstürmeyin.Forum burada beğenen gelir beğenmeyen gitsin tavırları da takınmayın.Siz yaşca yada tecrübe olarak büyük,fazla olabilirsiniz ama çok katı ,disiplinli tavırlar insanları forumdan soğutabilir.
Tabii bu demek değil herkes herşeyi yazsın.Eğer silinecekse de 1 hafta 10 gün sonra silinsin ki insanlar da sildiğiniz için size hak versin.Görmediğimiz bir şey silinince daha merak uyandırıyor.
Bu başlık için sizi kutluyorum.Çünkü eleştiriyi herkes kabul edemez siz çıkıp bizi eleştirin diyorsunuz.Kolay kolay herkes bunu yapmaz.Peki eleştiriler sonunda değişenleri de bizle paylaşır mısınız?Yada değişen herhangi birşey var mı?
İyi akşamlar.

Şimdi sana gelelim Yıldıray'cım,daha 14 tane mesaj atmışsın,hepsini toplasan burda yazdığın şikayet kadar etmez.Hangi ara biriktirdin bunları içinde şaşırdım doğrusu.Forumda xxx ler var demişsin,nerde var ben pek rastlamadımda.

Ben biraz sonra bir başlık açayım, sana orda küfürler edeyim o başlık 1 hafta kalsın orda nasıl olur,güzel değilmi xxx yapmayada gerek yok,merak uyandırmasın.

Forumdan uzaklaştırılmalar var demişsin;evet var ama sebebide var,kimse sebepsiz uyarı almaz,Bayram abininde dediği gibi kendileride zaten pişman olduklarını söylediler.Yusuf cezası bitti döndü foruma Yasin'de iyi birisi oda döner diye bekliyorum,bizim kimseyi kırdığımız yada forumdan soğuttuğumuz yok.

Biz hertürlü eleştiriye açığız ama daha 14 tane, 100 tane mesaj atmış adam çıkıp forumun tadı yok,forumda bu var derse bu biraz abesle iştigal olur.Sen foruma birşeyler ver,ondan sonra gel forumun tadı kalmadı de.Biz yönetim bölümünde şerbet yapıp aşılamıyoruz foruma,bizde sizin gibi konu açarak katkı yapıyoruz.

Saygılarımla.
SERKAN ORBAY AKBAYIR

Serrasalmus Manueli (METİN OKTAY)

Çevrimdışı yeti

Kayıtlı Üye

Kayıtlı Üye

İletiTarih: 10.09.2012 14:02   İleti başlığı: Re: 8 Yılında Forum ve Yönetim Hakkında Eleştirileriniz Bura   

Çok aktif değilim ancak takip etmediğim anlamına gelmez yönetimden gayet memnunum saygılı yardımsever abilerimiz kardeşlerimiz herbiri sadece onlar değil üyelerimiz de öyle sadece güncelleri değil forumun geçmişinide araştırıp okuma fırsatı buluyorum zaman zaman şahsen tanımadığım halde foruma döndürülmesi gereken bu işe gönül vermiş insanlar var ve artık foruma girmiyorlar mesela uğur erdil gibi bu insanlar geri kazandırılmalı. :chinese: Teşekkurler.
yiğit kaya 24-Ankara
boksör

Çevrimdışı яєѕυℓ çαℓışкαη

Administrator

Administrator

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 10.09.2012 15:11   İleti başlığı: Re: 8 Yılında Forum ve Yönetim Hakkında Eleştirileriniz Bura   

Ben sadece Üretici başlıkları hakkında yazılanlara cevap vericem diğerlerine arkadaşlarım cevap vermiş bana birşey kalmamış...

Hiç uzatmaya gerek yok artık kim yerli üretim yapıp piranha satış ilanı açarsa hepsi duyuru şeklinde yukarıda duracak tamam.

Hepinize bol bol satışlar diliyorum...
Resim
S. Manueli (40 cm)
Üretim Başarısı

Çevrimdışı erkan1727

Üretim Başarısı

Üretim Başarısı

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 10.09.2012 15:52   İleti başlığı: Re: 8 Yılında Forum ve Yönetim Hakkında Eleştirileriniz Bura   

BoYka yazdı:
Ben sadece Üretici başlıkları hakkında yazılanlara cevap vericem diğerlerine arkadaşlarım cevap vermiş bana birşey kalmamış...

Hiç uzatmaya gerek yok artık kim yerli üretim yapıp piranha satış ilanı açarsa hepsi duyuru şeklinde yukarıda duracak tamam.

Hepinize bol bol satışlar diliyorum...

Doğru ve yerinde bir karar ve yönetim üzerine düşeni yaptı,ben kendi adıma tebrik ediyorum. :cowboy:
]IMG-20151007-WA0005.jpg
[/url]

0.532 402 01 77

Çevrimdışı Gece_Şahini

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 10.09.2012 18:04   İleti başlığı: Re: 8 Yılında Forum ve Yönetim Hakkında Eleştirileriniz Bura   

HergeLe yazdı:

Yusuf kardeşime ve Mehmet Abimin görüşlerine bende katılıyorum.Daha kendi fotosunu koymaya çekinen kişiler bile gelip bana 'senin amacın post ve ileti sayını artırıp rütbe almayamı çalışıyorsun' gibi laflar edebiliyorsa herkes kendi fotoğrafını koysunki bize kimin sorular sorduğunu bilelim.Bu herkesin doğal hakkıdır diye düşünüyorum.Saygıda kusurum olduysa affola.
Eyüp ŞAHİN
İstanbul\Tuzla
Trakya Üniversitesi Elektrik Bölümü
1 Adet F0 Pygocentrus Cariba
7 Adet Pygocentrus Nattereri
Resim

Çevrimdışı estoril

Kayıtlı Üye

Kayıtlı Üye

İletiTarih: 10.09.2012 19:35   İleti başlığı: Re: 8 Yılında Forum ve Yönetim Hakkında Eleştirileriniz Bura   

Cevap veren abilerim yaşça büksünüz size saygım sonsuz...Yanlız sayın abilerim başlıktada belirtildiği gibi (yönetimin açmış olduğu) Form ve Yönetim hakkındaki eleştirileriniz buraya başlığı bende eleştiri yaptım bu kadar sert ve kırıcı bir çıkış yapacağınızı bilsem inanın yazmazdım sonuçta eleştiri başlığına eleştiri belirttim :) Adeletin yerini bulduğunu düşünüyorum Sayın ve Çok değerli yönetim üyelerine teşekürlerimi sunarım (*
ADALET MÜLKÜN TEMELİDİR

M.Kemal ATATÜRK

Caner Ünver

Çevrimdışı erkan1727

Üretim Başarısı

Üretim Başarısı

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 10.09.2012 19:39   İleti başlığı: Re: 8 Yılında Forum ve Yönetim Hakkında Eleştirileriniz Bura   

Eyüp Şahin yazdı:
HergeLe yazdı:

Yusuf kardeşime ve Mehmet Abimin görüşlerine bende katılıyorum.Daha kendi fotosunu koymaya çekinen kişiler bile gelip bana 'senin amacın post ve ileti sayını artırıp rütbe almayamı çalışıyorsun' gibi laflar edebiliyorsa herkes kendi fotoğrafını koysunki bize kimin sorular sorduğunu bilelim.Bu herkesin doğal hakkıdır diye düşünüyorum.Saygıda kusurum olduysa affola.

Eyüp kardeşim,başka arkadaşlar senin hakkında yorum yaptımı bilmiyorum ama ben profilime fotomu katmıyorum çünkü üye olduğumda nasıl isem o şekil devam ediyorum foto koymak kişiye kalmış birşey bence,eğer illaki foto koyulacak diye yönetimin bir kuralı varsa koyarım sorun değil içiniz rahat olsun fake üye değilim ;)
]IMG-20151007-WA0005.jpg
[/url]

0.532 402 01 77

Çevrimdışı estoril

Kayıtlı Üye

Kayıtlı Üye

İletiTarih: 10.09.2012 19:51   İleti başlığı: Re: 8 Yılında Forum ve Yönetim Hakkında Eleştirileriniz Bura   

erkan1727 yazdı:
Eyüp Şahin yazdı:
HergeLe yazdı:

Eyüp kardeşim,başka arkadaşlar senin hakkında yorum yaptımı bilmiyorum ama ben profilime fotomu katmıyorum çünkü üye olduğumda nasıl isem o şekil devam ediyorum foto koymak kişiye kalmış birşey bence,eğer illaki foto koyulacak diye yönetimin bir kuralı varsa koyarım sorun değil içiniz rahat olsun fake üye değilim ;)

Birde bu fotoğraf konusuna aklım takıldı Erkan abicim facebook unun linkini atta güzel yüzünü görelim abi :grin:
ADALET MÜLKÜN TEMELİDİR

M.Kemal ATATÜRK

Caner Ünver

Çevrimdışı İHTİYAR PİRANHACI

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 10.09.2012 20:28   İleti başlığı: Re: 8 Yılında Forum ve Yönetim Hakkında Eleştirileriniz Bura   

Avatarda vs. üyenin resmini koyması konusunda bir çalışmamız yok , üyeler bu konuda serbesttir istediğini yapabilir
Emek verilmiş bir akvaryumun kötüsü olmaz, sadece eksiği ya da fazlası olur (İhtiyar)
An aquarium that is worked on correctly will not be bad, there will be more than expected(old)

Çevrimdışı Gece_Şahini

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 10.09.2012 21:37   İleti başlığı: Re: 8 Yılında Forum ve Yönetim Hakkında Eleştirileriniz Bura   

erkan1727 yazdı:
Eyüp Şahin yazdı:
HergeLe yazdı:

Erkan abim benim söylediğim söz seninle ilgili deil beni yanlış anlamanı istemem.Bu forumda kimseyle alıp veremediğim yok ancak özel mesaj ile beni tehdit edip ayriyetten bana amacın ne rütbe peşinde koşma diyen bir kaç kişi var onların kim olduğunu öğrenip karşılarına öyle çıkmak istiyorum.Anlatmak istediğim buydu.Saygılarımla.
Eyüp ŞAHİN
İstanbul\Tuzla
Trakya Üniversitesi Elektrik Bölümü
1 Adet F0 Pygocentrus Cariba
7 Adet Pygocentrus Nattereri
Resim

Çevrimdışı erkan1727

Üretim Başarısı

Üretim Başarısı

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 10.09.2012 23:04   İleti başlığı: Re: 8 Yılında Forum ve Yönetim Hakkında Eleştirileriniz Bura   

Facemi Özel mesaj atayım sana Caner, beni görmek istiyorsan, yada adresimi vereyim nasıl olsa Adana'dasın :)
]IMG-20151007-WA0005.jpg
[/url]

0.532 402 01 77

Çevrimdışı erkan1727

Üretim Başarısı

Üretim Başarısı

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 10.09.2012 23:06   İleti başlığı: Re: 8 Yılında Forum ve Yönetim Hakkında Eleştirileriniz Bura   

Seni yanlış anlamadım Eyüp,benim için yazdığınıda düşünmüyorum ama benim profilde resim olmayınca ister istemez yazmak zorunda hissediyorum kendimi.Senin yazışmalarında arada sırada görüyorum ve okuyorum,kalbin temiz ve saf iyi niyetlisin her konuda katılımcı olmaya çalışıyorsun iyi niyetli olarak,ama dediğin bazı arkadaşlar bundan rahatsız oluyor olabilir,sen boşver tehditleri paylaşımlara devam et takıldığın yerlerde mutlaka foruma danışacaksın başka yere danışacak halin yok, :cowboy:
]IMG-20151007-WA0005.jpg
[/url]

0.532 402 01 77

Çevrimdışı Levent KÜÇÜK

TPF Tecrübeli Üyesi

TPF Tecrübeli Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 10.09.2012 23:19   İleti başlığı: Re: 8 Yılında Forum ve Yönetim Hakkında Eleştirileriniz Bura   

Valla bende avatarım yerine kendi resmimi koymak isterdim ama şu anki mevcut resim benden daha yakışıklı böyle iyi merak eden zaten face'den görüyor göreceğini :grin:
Levent KÜÇÜK.yaş:46 İSTANBUL Küçükyalı
Serrasalmus Geryi
Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Bu konu kilitlenmiştir, iletilerinizi düzeltemezsiniz ve cevap yazamazsınız.
 7 sayfadan 5. sayfa [ 102 ileti ]
[Sayfaya git]   Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

Kimler çevrimiçi
Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bu forumda yeni konular açabilirsiniz
Bu forumda konulara cevap yazabilirsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz