8 Yılında Forum ve Yönetim Hakkında Eleştirileriniz Buraya

Yetkili: Moderatör

Bu konu kilitlenmiştir, iletilerinizi düzeltemezsiniz ve cevap yazamazsınız.
 7 sayfadan 6. sayfa [ 102 ileti ]
[Sayfaya git]   Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

Forum Çok İyi Yönetimden de Memnunum  50%   50%   [ 25 ]
Forum Fena Değil Yönetim Daha İyi Olmalı  36%   36%   [ 18 ]
Memnun Değilim Forum ve Yönetim Baştan Değişmeli  10%   10%   [ 5 ]
Hiç Bir Düşüncem Yok Sadece Takılıyorum  4%   4%   [ 2 ]

Toplam oy: 50

Yazar Mesaj

Çevrimdışı Gece_Şahini

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 10.09.2012 23:39   İleti başlığı: Re: 8 Yılında Forum ve Yönetim Hakkında Eleştirileriniz Bura   

Alıntı ile cevapla İletiyi rapor et 

erkan1727 yazdı:
Seni yanlış anlamadım Eyüp,benim için yazdığınıda düşünmüyorum ama benim profilde resim olmayınca ister istemez yazmak zorunda hissediyorum kendimi.Senin yazışmalarında arada sırada görüyorum ve okuyorum,kalbin temiz ve saf iyi niyetlisin her konuda katılımcı olmaya çalışıyorsun iyi niyetli olarak,ama dediğin bazı arkadaşlar bundan rahatsız oluyor olabilir,sen boşver tehditleri paylaşımlara devam et takıldığın yerlerde mutlaka foruma danışacaksın başka yere danışacak halin yok, :cowboy:

Dediğin gibi abi durmak yok yola devam edeceğim :)
Eyüp ŞAHİN
İstanbul\Tuzla
Trakya Üniversitesi Elektrik Bölümü
1 Adet F0 Pygocentrus Cariba
7 Adet Pygocentrus Nattereri
Resim
Sayfa başı Profile bak Özel mesaj gönder 

Çevrimdışı Mehmet SOVUK

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 11.09.2012 08:07   İleti başlığı: Re: 8 Yılında Forum ve Yönetim Hakkında Eleştirileriniz Bura   

Ben sadece bir oneride bulundum resmini tabi isteyen koyar isteyen koymaz. Ama bazi forumlarda bunun bir kural oldugunu biliyorum. Herhangi bir eksi yonu olur mu derseniz bence kesinlikle yok. Mesela avatarlarinda resimleri olan arkadaslari sokakta yururken gorsek taniyabiliriz, fakat olmayanin da yanindan gecip gideriz. Bana gore bu durum tam bir komedi olur, adamla forumda gece gunduz yazis fakat disarda gorsen tanima :) Bi de facebookta herkes ekli digil veya facebook'u aktif olarak kullanmayanlar da var, en azindan avatarda olsa surekli goz aliskanligi olacagindan o zaman tanimak daha kolay olacak. Arkadaslar bi de kimsenin tipi yakisikliligi onemli digil, onemli olan insanin gonlu guzel olsun.
Mehmet SOVUK
Avcılar / İSTANBUL
High Tech Planted Tank: 75*50*50

Çevrimdışı aykut_oruc

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 11.09.2012 08:12   İleti başlığı: Re: 8 Yılında Forum ve Yönetim Hakkında Eleştirileriniz Bura   

erkan1727 yazdı:
Benim forum ve forumdaki arkadaşlara sözüm yok hepside gerçekten iyi niyetli insanlar,ama yönetimden üç isim hariç xxxxxx+++,xxxxxxx+++ vexxxxxxxgerçekten yönetimde olması gereken insanlar.
Geçenlerde ilanımı güncelledim bir saat içinde tekrar girdiğimde ilandaki yazdığım yazılar silinmişti,O an için forumda xxxxxxxxx arkadaşımız vardı kendisine ö.m den mesaj attım xxxxxxxxx mesajım neden silindi diye sorduğumda bana gelen mesaj şu KUSURA BAKMA YANLIŞLIKLA OLDU
ne demek yanlışlıkla oldu bana en azından söyleki şundan bundan dolayı sildim veya açıklama yapmak zorundada değilsin deki uygun değildi sildim,
Bir diğer konuda üretimciler hakkında yönetimin bölücü davranması bölünmeler olması yani dışlanması Utku'nun ilanı en başta duyuru şeklinde veriliyor (Utkuyla hiç bir sorunum yok kendisiyle görüşüyoruz bile) tahmin ediyorumki diğer üretimci arkadaşlarında ilanı şu an için olmuş olsaydı sanırım onlarında tepkisi olacaktı ama niye tepki vermiyorlar onuda anlamadım tepki vermek için ilanın olması gerekmiyor madem böyle bir başlık açılmış tepkimizi dile getirmek gerek diye düşünüyorum.
Benim tepkim ise bu şekilde kırıcı konuştuğumu düşünmüyorum eğerki kırıcı geliyorsa konuştuklarım şimdiden kırılan arkadaştan özür dilerim. :cowboy:

Erkan bey Mod.luk konusunda kendi fikrinizdir saygı duyarım.

Fakat ö.m. konusunda iki medeni insan gibi benim ö.m.'me cevaben rahatsızlığınızı belirtebilirdiniz. Buradada yazabilirsiniz tabii itirazım yok. Sadece benim anlamadığım insanlar neden bire bir kişiye şikayetlerini yada rahatsız oldukları konuları yazmazlarda bu şekilde afişe etmeye çalışırlar. O gün forumda işler birikmiş olabilir, bir işden dolayı bilgisayarın başından hemen kalkmam gerekebilir biz her gün onlarca mesaj temizliyoruz ya da düzeltiyoruz. Belki ben o an düzeltmek yerine silmeye bastım ya da sohbet içerikli mesajı silerken yanlışlıkla sizinkini sildim. Sebebini bile bilmiyorum çünki siz bana mesaj çektiğinizde algıladım konuyu, sebebini tam olarak hatırlamadığım içinde yanlışlıkla oldu yazdım. Yanlış anlamayın ; Mesajımdaki eksiklikten ya da başka birşeyden rahatsız olursunuz ve rahatsızlığınızı bana bildirirsiniz ama genede sonuca ulaşamazsınız işte o zaman haklısınız!
----------Aykut Oruç DURMUŞOĞLU----------

Çevrimdışı Levent KÜÇÜK

TPF Tecrübeli Üyesi

TPF Tecrübeli Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 11.09.2012 09:48   İleti başlığı: Re: 8 Yılında Forum ve Yönetim Hakkında Eleştirileriniz Bura   

Mehmet SOVUK yazdı:
Ben sadece bir oneride bulundum resmini tabi isteyen koyar isteyen koymaz. Ama bazi forumlarda bunun bir kural oldugunu biliyorum. Herhangi bir eksi yonu olur mu derseniz bence kesinlikle yok. Mesela avatarlarinda resimleri olan arkadaslari sokakta yururken gorsek taniyabiliriz, fakat olmayanin da yanindan gecip gideriz. Bana gore bu durum tam bir komedi olur, adamla forumda gece gunduz yazis fakat disarda gorsen tanima :) Bi de facebookta herkes ekli digil veya facebook'u aktif olarak kullanmayanlar da var, en azindan avatarda olsa surekli goz aliskanligi olacagindan o zaman tanimak daha kolay olacak. Arkadaslar bi de kimsenin tipi yakisikliligi onemli digil, onemli olan insanin gonlu guzel olsun.

Teşekkür ederim Mehmetcim içimi rahatlattın :onay:
Levent KÜÇÜK.yaş:46 İSTANBUL Küçükyalı
Serrasalmus Geryi

Çevrimdışı erkan1727

Üretim Başarısı

Üretim Başarısı

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 11.09.2012 10:34   İleti başlığı: Re: 8 Yılında Forum ve Yönetim Hakkında Eleştirileriniz Bura   

aykut_oruc yazdı:
erkan1727 yazdı:
Benim forum ve forumdaki arkadaşlara sözüm yok hepside gerçekten iyi niyetli insanlar,ama yönetimden üç isim hariç xxxxxx+++,xxxxxxx+++ vexxxxxxxgerçekten yönetimde olması gereken insanlar.
Geçenlerde ilanımı güncelledim bir saat içinde tekrar girdiğimde ilandaki yazdığım yazılar silinmişti,O an için forumda xxxxxxxxx arkadaşımız vardı kendisine ö.m den mesaj attım xxxxxxxxx mesajım neden silindi diye sorduğumda bana gelen mesaj şu KUSURA BAKMA YANLIŞLIKLA OLDU
ne demek yanlışlıkla oldu bana en azından söyleki şundan bundan dolayı sildim veya açıklama yapmak zorundada değilsin deki uygun değildi sildim,
Bir diğer konuda üretimciler hakkında yönetimin bölücü davranması bölünmeler olması yani dışlanması Utku'nun ilanı en başta duyuru şeklinde veriliyor (Utkuyla hiç bir sorunum yok kendisiyle görüşüyoruz bile) tahmin ediyorumki diğer üretimci arkadaşlarında ilanı şu an için olmuş olsaydı sanırım onlarında tepkisi olacaktı ama niye tepki vermiyorlar onuda anlamadım tepki vermek için ilanın olması gerekmiyor madem böyle bir başlık açılmış tepkimizi dile getirmek gerek diye düşünüyorum.
Benim tepkim ise bu şekilde kırıcı konuştuğumu düşünmüyorum eğerki kırıcı geliyorsa konuştuklarım şimdiden kırılan arkadaştan özür dilerim. :cowboy:

Erkan bey Mod.luk konusunda kendi fikrinizdir saygı duyarım.

Fakat ö.m. konusunda iki medeni insan gibi benim ö.m.'me cevaben rahatsızlığınızı belirtebilirdiniz. Buradada yazabilirsiniz tabii itirazım yok. Sadece benim anlamadığım insanlar neden bire bir kişiye şikayetlerini yada rahatsız oldukları konuları yazmazlarda bu şekilde afişe etmeye çalışırlar. O gün forumda işler birikmiş olabilir, bir işden dolayı bilgisayarın başından hemen kalkmam gerekebilir biz her gün onlarca mesaj temizliyoruz ya da düzeltiyoruz. Belki ben o an düzeltmek yerine silmeye bastım ya da sohbet içerikli mesajı silerken yanlışlıkla sizinkini sildim. Sebebini bile bilmiyorum çünki siz bana mesaj çektiğinizde algıladım konuyu, sebebini tam olarak hatırlamadığım içinde yanlışlıkla oldu yazdım. Yanlış anlamayın ; Mesajımdaki eksiklikten ya da başka birşeyden rahatsız olursunuz ve rahatsızlığınızı bana bildirirsiniz ama genede sonuca ulaşamazsınız işte o zaman haklısınız!

Aykut arkadaşım seninle herhangi bir sorunum yok,ama ben ilan açıyorum Utku'da bana istinaden bir ilan açıyor bende onun ilanına karşı bir ilan açıyorum bu dediklerim alım satım bölümünde sende biliyorsun Utkunun bana istinaden açtığı ilan duruyor benim yazdığım yazı anında siliniyor yani o ilandaki yazının silinmesi gerekiyorsa ozaman Utku'nun ilanınındaki yazıyıda silmen gerekiyorduki ben ozaman yanlış anlamayacaktım üretimciler aralarında rekabet açısından bu gibi yazışmaları ilanlarında yayınlayabilir bence,ha Utku'ylada
görüştük aramızda herhangi bir sorunumuz yok değerli bir arkadaşımız sende öylesin inan,ben yine başlığa bir şey yazmıyordum ama benim hakkımda bir arkadaşa yönetim tarafından benle ilgili ö.m atıldığı için bunuda yazma şikayet etme gereği duydum çünkü kasıt var diye düşünmeye başladım eğer bir empati yapıp kendini benim yerime koyarsan beni anlarsın forumdaki herkes benim için aynı herkes benim için değerli.
Çok eski bir üye değilim çok yenide değilim az çok insanları yazışmalarından tanıyıp kişiliğinide çözebiliyoruz.
Şunuda söyleyeyim burası anket bölümü burda herkes birbirini eleştire bilir ben yönetimden memnun deyilim diyemem içlerinde sevdiğim abilerim arkadaşlarım var hepsini bir kefeyede koyamam.Şunuda samimi söylüyorum böyle bir ankette benden şikayetçi olunsa benim tavrım kusurlu isem özürdilerim ve kendimi affettirmeye çalışırım yada bir yanlış anlaşılma olmuş tekrardan bu konu üzerindede durmazdım,sen şu an yanlışlıkla oldu diyorsun baş tacısın ben unuttum bile ;) ben yanlış anlamışım demek ben özürdilerim Aykut bundan sonra sende sevdiğim bir arkadaşımsın birbirimizi üzmeyelim kırmayalım hepimiz bir aileyiz ben herşeyi unuttum başınızıda ağrıttım ise affola. :melek:
[url=http://IMG-20151007-WA0005.jpg
]IMG-20151007-WA0005.jpg
[/url]

ERKAN TAŞKIN - ADANA YAŞ 39
0.532 402 01 77

Çevrimdışı erkan1727

Üretim Başarısı

Üretim Başarısı

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 11.09.2012 10:40   İleti başlığı: Re: 8 Yılında Forum ve Yönetim Hakkında Eleştirileriniz Bura   

Mehmet SOVUK yazdı:

Mehmet önerine saygı duyarım güzel bir öneri inşallah uygulanır.İnan foruma resim yüklemeyi bile zor beceriyorum avatarımıda başkası yüklemişti dediğin gibi tip yakışıklılık önemli değil Allaha şükür tipimiz felan yerinde :grin: gerekirse tipimizide gösteririz forumda önerin inşallah hayata geçer. :cowboy:
]IMG-20151007-WA0005.jpg
[/url]

0.532 402 01 77

Çevrimdışı aykut_oruc

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 11.09.2012 11:25   İleti başlığı: Re: 8 Yılında Forum ve Yönetim Hakkında Eleştirileriniz Bura   

Erkan bey benim anlamadığım kaza ile bir ileti sildim ne Utku'su ne Erkan'ı ne rekabeti onu anlamadım.Utku size istinaden ne yazmış siz ona istinaden ne yazmışsınız benim bunlardan haberim yok. Utku'nun böyle bir rekabete gireceğinide düşünmüyorum açıkcası. Ben size kaza ile sildiğimi belirtmişim bence siz ön yargılı olmuşsunuz. Ben burada hobi adına forumun işleyişi açısından fedakarlık yapmaya çalışıyorum. Sorununuz duyurular ise halledilmiş. Üreticiler zaten şu anda forum onlardan hiç bir şey gözetmeksizin ilanlarını açıyorlar burada bir sıkıntı yok. Ön yargı iyi birşey değil benimde ön yargım siz şu an balık üretmeseniz zaten foruma girmeyeceksiniz diyor bunu buraya yazmam hoş değil ama örnek vermek istedim. Neyse benim okunacak, düzeltilecek çok mesajım var. Size hayırlı satışlar.

Çevrimdışı U.Dalkılıç

Üretim Başarısı

Üretim Başarısı

İletiTarih: 11.09.2012 12:30   İleti başlığı: Re: 8 Yılında Forum ve Yönetim Hakkında Eleştirileriniz Bura   

Vaybe ne olaylar olmuş Başlığı değiştirin bence yönetime muhalefet ve işinize gelmeyen konuları gündeme getirme yeri diye .

Şahsa saldırmak yönetimi eleştirmek değildir .
Resim
Utku DALKILIÇ 30
(535) 326 9 888

kardelen.cicekcilik@hotmail.com
www.utkudalkilic.com
Yapılmayan Bakım Piranhalara Sabotajdır.

Çevrimdışı erkan1727

Üretim Başarısı

Üretim Başarısı

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 11.09.2012 14:26   İleti başlığı: Re: 8 Yılında Forum ve Yönetim Hakkında Eleştirileriniz Bura   

aykut_oruc yazdı:
Erkan bey benim anlamadığım kaza ile bir ileti sildim ne Utku'su ne Erkan'ı ne rekabeti onu anlamadım.Utku size istinaden ne yazmış siz ona istinaden ne yazmışsınız benim bunlardan haberim yok. Utku'nun böyle bir rekabete gireceğinide düşünmüyorum açıkcası. Ben size kaza ile sildiğimi belirtmişim bence siz ön yargılı olmuşsunuz. Ben burada hobi adına forumun işleyişi açısından fedakarlık yapmaya çalışıyorum. Sorununuz duyurular ise halledilmiş. Üreticiler zaten şu anda forum onlardan hiç bir şey gözetmeksizin ilanlarını açıyorlar burada bir sıkıntı yok. Ön yargı iyi birşey değil benimde ön yargım siz şu an balık üretmeseniz zaten foruma girmeyeceksiniz diyor bunu buraya yazmam hoş değil ama örnek vermek istedim. Neyse benim okunacak, düzeltilecek çok mesajım var. Size hayırlı satışlar.

Tamam arkadaşım uzatmaya gerek yok,bu forumuda ben senle öğrenmedim bu foruma ilk girdiğimde bende hobiciydim şu an hem hobi hem üretim yapıyorum üretim yapayım yapmayayım foruma yine girerim.
Hatta üretimi bırakıp forumda sadece hobici olarak takılacaktım ama neyse,
Silme olayına gelince artık o konuyu kapattım ben,daha kurcalamaya gerek yok çünkü dahada derinlere gider.
Sanada hayırlı işler arkadaşım.
]IMG-20151007-WA0005.jpg
[/url]

0.532 402 01 77

Çevrimdışı erkan1727

Üretim Başarısı

Üretim Başarısı

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 11.09.2012 14:30   İleti başlığı: Re: 8 Yılında Forum ve Yönetim Hakkında Eleştirileriniz Bura   

U.Dalkılıç yazdı:
Vaybe ne olaylar olmuş Başlığı değiştirin bence yönetime muhalefet ve işinize gelmeyen konuları gündeme getirme yeri diye .

Utku'cum başlığı değiştirmeye ne senin ne benim nede başkasının değiştirin demeye hakkı yok,çok güzel bir başlık olmuş herkes sorunlarını yazıyor çözümler üretiliyor tartışmalarda olur ufak tefek kızmalarda ancak fazla ileriye gitmek olmaz,olursa hem forumun hem kişinin seviyesini düşürür.Çok faydalı bir başlık olmuş (* (* (*
]IMG-20151007-WA0005.jpg
[/url]

0.532 402 01 77

Çevrimdışı aykut_oruc

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 11.09.2012 14:56   İleti başlığı: Re: 8 Yılında Forum ve Yönetim Hakkında Eleştirileriniz Bura   

erkan1727 yazdı:
aykut_oruc yazdı:

Tamam arkadaşım uzatmaya gerek yok,bu forumuda ben senle öğrenmedim bu foruma ilk girdiğimde bende hobiciydim şu an hem hobi hem üretim yapıyorum üretim yapayım yapmayayım foruma yine girerim.
Hatta üretimi bırakıp forumda sadece hobici olarak takılacaktım ama neyse,
Silme olayına gelince artık o konuyu kapattım ben,daha kurcalamaya gerek yok çünkü dahada derinlere gider.
Sanada hayırlı işler arkadaşım.

Valla hangi derinlikten bahsediyorsun bilmiyorum ama benim adım geçmiş yazdım. Hepsi bu.

Çevrimdışı U.Dalkılıç

Üretim Başarısı

Üretim Başarısı

İletiTarih: 11.09.2012 15:11   İleti başlığı: Re: 8 Yılında Forum ve Yönetim Hakkında Eleştirileriniz Bura   

erkan1727 yazdı:
U.Dalkılıç yazdı:

Utku'cum başlığı değiştirmeye ne senin ne benim nede başkasının değiştirin demeye hakkı yok,çok güzel bir başlık olmuş herkes sorunlarını yazıyor çözümler üretiliyor tartışmalarda olur ufak tefek kızmalarda ancak fazla ileriye gitmek olmaz,olursa hem forumun hem kişinin seviyesini düşürür.Çok faydalı bir başlık olmuş (* (* (*

Ne faydası ne seviye biz senle konuştuk telefonda duyuru olmasını ben taleb etmedim hatta sönükte kalıyor ilanlara göre dedim... Resule sor başka modlardan meded umma gerçeği anlatsın

İlandan mesaj silmeyide konuştuk adam tartışma ortamı olmasın diye kaldırmıştır dedim aynı gün ben ilanımı kitledim önemsiz olduğu için.

Birimi gaz veriyor reklam politikanmı anlamadım ama gerçekten hem geç gördüm hem üzüldüm şu yazılanlara madem yazılıp çizilecek burda kendi çapında çözüm aranacak beni niye arayıp konuşuyosun aklım ermedi.

Başlığın adını değiştirmeye gelince kimin nerde ne kadar hakkı var Allah bilir .

Eğer muhalefet olmayacaksan benimki duyuru olmasın yada ne bilim balık satmayım forum üzerinden tek derdiniz bu olsun .

Dediğim gibi tesadüfen görmesem olaydan haberim yok Nasıl bi psikolojiyle açılmış anlayamıyorum .

Tabii şuda var eğer forum yönetimi insiyatif kullanamıyorsa herkesi memnun etmeye çalışıyorsa vay haline Buda benim eleştirm olsun .
Resim
Utku DALKILIÇ 30
(535) 326 9 888

kardelen.cicekcilik@hotmail.com
www.utkudalkilic.com
Yapılmayan Bakım Piranhalara Sabotajdır.

Çevrimdışı İHTİYAR PİRANHACI

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 11.09.2012 16:13   İleti başlığı: Re: 8 Yılında Forum ve Yönetim Hakkında Eleştirileriniz Bura   

Fazla demokrasi yaramıyor demekki,
Ulen çocuk gibisiniz efendice takılsanız ne kaybedersiniz.. :teksan:
Başlık herkes kendine gelene ve sinirler yatışana kadar bir kaç gün kilitlidir..
Emek verilmiş bir akvaryumun kötüsü olmaz, sadece eksiği ya da fazlası olur (İhtiyar)
An aquarium that is worked on correctly will not be bad, there will be more than expected(old)

Çevrimdışı İHTİYAR PİRANHACI

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 13.09.2012 13:57   İleti başlığı: Re: 8 Yılında Forum ve Yönetim Hakkında Eleştirileriniz Bura   

Arkadaşlar kırıcı olmayan seviyeli tartışma ve eleştrileriniz için başlık tekrar açılmıştır. :teksan:
Emek verilmiş bir akvaryumun kötüsü olmaz, sadece eksiği ya da fazlası olur (İhtiyar)
An aquarium that is worked on correctly will not be bad, there will be more than expected(old)

Çevrimdışı estoril

Kayıtlı Üye

Kayıtlı Üye

İletiTarih: 13.09.2012 18:33   İleti başlığı: Re: 8 Yılında Forum ve Yönetim Hakkında Eleştirileriniz Bura   

Bayram abi boş beleş msj atılıyor dediğimde haklıymışım galiba son konuları takip ettimde (* :smile:
ADALET MÜLKÜN TEMELİDİR

M.Kemal ATATÜRK

Caner Ünver
Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Bu konu kilitlenmiştir, iletilerinizi düzeltemezsiniz ve cevap yazamazsınız.
 7 sayfadan 6. sayfa [ 102 ileti ]
[Sayfaya git]   Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

Kimler çevrimiçi
Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bu forumda yeni konular açabilirsiniz
Bu forumda konulara cevap yazabilirsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz