Piranhalarda Cinsiyet Ayrımı

Yetkili: Moderatör

Konuya cevap yaz
 4 sayfadan 4. sayfa [ 52 ileti ]
[Sayfaya git]   Önceki  1, 2, 3, 4
Yazar Mesaj

Çevrimdışı GREEDYM3

Kayıtlı Üye

Kayıtlı Üye

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 05.10.2010 15:23   İleti başlığı: Re: Piranhalarda Cinsiyet Ayrımı   

Alıntı ile cevapla İletiyi rapor et 

DeJaVu yazdı:
Serkan bu zaten çok eski bir başlık yani Opefe ve Frank'ten aldığımı bilgiler ile bunların sadece kişiyi bağlayan tahminler olduğunu gördük. Zamanla üretimler yapıldıkça ve anaç boyda balıklar çoğalıp üretim faliyetlerinde bulundukça dişilerin seçilebilir olduğunu gördük. Malesef sürülerden çok fazla erkek çıkmıyor bu sanırım alırken en irilerin seçilmesine bağlı oluyor.

Anladım demek istediğini, banada söylenmişti aynı şekilde ama elimdeki balıkların şuan daha iyi görebiliyorum dişi olduklarını dur bakalım ne olcak...
Serkan AKÇA

01.10.1983

INSTAGRAM : serkanakca_m3

BMW M3 E92 ♥

Resim
Sayfa başı Profile bak Özel mesaj gönder 

Çevrimdışı wahsi_irkek

Piranhacı

Piranhacı

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 06.10.2010 10:05   İleti başlığı: Re: Piranhalarda Cinsiyet Ayrımı   

Bilmiyorum piranhaya baslayali 1 sene oldu baliklaridan yumurtada aldim az da olsa kendi baliklarimda cinseyet ayrimi yapar oldum ama ben davranislarindan cikariyorum disi erkek olusunu. Senin konunu dun okudum bende gittim kendi baliklarima batim tamam tuttu ama disi balikta tuttu erkek baliktada vardi ayni kavis iceriye dogru hemde daha fazlaydi yani simdi benim baliligim dönme mi oluyor?
Resim

KaDiR SeVgİ
21 Kayseri
6+4=10-1=9-1=8-1=7 ad.nat.
130*50*60

Güzeli Güzel Yapan Edeptir, Edep İse Güzeli Sevmeye Sebeptir..!

Çevrimdışı GREEDYM3

Kayıtlı Üye

Kayıtlı Üye

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 06.10.2010 15:14   İleti başlığı: Re: Piranhalarda Cinsiyet Ayrımı   

wahsi_irkek yazdı:
Bilmiyorum piranhaya baslayali 1 sene oldu baliklaridan yumurtada aldim az da olsa kendi baliklarimda cinseyet ayrimi yapar oldum ama ben davranislarindan cikariyorum disi erkek olusunu. Senin konunu dun okudum bende gittim kendi baliklarima batim tamam tuttu ama disi balikta tuttu erkek baliktada vardi ayni kavis iceriye dogru hemde daha fazlaydi yani simdi benim baliligim dönme mi oluyor?

:) dönme değildirde, bence fiziksel anüs sorunu :grin:
Serkan AKÇA

01.10.1983

INSTAGRAM : serkanakca_m3

BMW M3 E92 ♥

Resim

Çevrimdışı subarusti

Katılımcı Piranhacı

Katılımcı Piranhacı

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 06.10.2010 15:35   İleti başlığı: Re: Piranhalarda Cinsiyet Ayrımı   

wahsi_irkek yazdı:

:twisted:
Sinan AYDIN
Ankara

Ara verdi.

Çevrimdışı wahsi_irkek

Piranhacı

Piranhacı

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 06.10.2010 16:16   İleti başlığı: Re: Piranhalarda Cinsiyet Ayrımı   

srkn yazdı:
wahsi_irkek yazdı:

:) dönme değildirde, bence fiziksel anüs sorunu :grin:

Benim balikta fiziksel anus sorunu varsa burda ki tespit dogudur o zaman.
Resim

KaDiR SeVgİ
21 Kayseri
6+4=10-1=9-1=8-1=7 ad.nat.
130*50*60

Güzeli Güzel Yapan Edeptir, Edep İse Güzeli Sevmeye Sebeptir..!

Çevrimdışı UĞURTAN

Kayıtlı Üye

Kayıtlı Üye

İletiTarih: 01.01.2015 23:17   İleti başlığı: Re: Piranhalarda Cinsiyet Ayrımı   

Resimleri tekrar yükler misiniz?

Kolay gelsin :)
150*50*50
9*natteri
İZMİR/BUCA

06/11/1991

Çevrimdışı İHTİYAR PİRANHACI

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 29.03.2015 01:09   İleti başlığı: Re: Piranhalarda Cinsiyet Ayrımı   

Uğurtan bu başlık ölmüş , 4 yıl önceki başlığı resimmi kalır şimdiye kadar? :mrgreen: :teksan:
Emek verilmiş bir akvaryumun kötüsü olmaz, sadece eksiği ya da fazlası olur (İhtiyar)
An aquarium that is worked on correctly will not be bad, there will be more than expected(old)
Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Konuya cevap yaz
 4 sayfadan 4. sayfa [ 52 ileti ]
[Sayfaya git]   Önceki  1, 2, 3, 4

Kimler çevrimiçi
Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 16 misafir

Bu forumda yeni konular açabilirsiniz
Bu forumda konulara cevap yazabilirsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz