Natterie Üretme 100% Garanti by Yusuf

Yetkili: Moderatör

Konuya cevap yaz
 2 sayfadan 2. sayfa [ 21 ileti ]
[Sayfaya git]   Önceki  1, 2
Yazar Mesaj

Çevrimdışı Serkan AKKAŞ

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

İletiTarih: 02.02.2012 08:43   İleti başlığı: Re: Natterie Üretme 100% Garanti by Yusuf   

Alıntı ile cevapla İletiyi rapor et 

Yusuf kardeşime sevgiler. Ben üretim yapmadan önce üretim yapan arkadaşların makalelerini en az 5 er kez okudum. Hadi biz bu işte yeniyiz diyelim ama Utku da bütün yaşadıklarını başından sonuna paylaşmış. Kardeşim senden isteğim forumu dikkatlice oku ve ondan sonra yorumla. Burada üretim yapmak isteyen herkese daha önce üretim yapanlar elinden geldiğince yardımcı olurlar :onay:
0 532 574 36 60 - ANKARA
12 Adet Damızlık Nattereri
3 Adet F0 Nattereri
Veee Yine Albino Full Red' lere dönüş. :)
Sayfa başı Profile bak Özel mesaj gönder 

Çevrimdışı piranya

Kayıtlı Üye

Kayıtlı Üye

İletiTarih: 02.02.2012 13:17   İleti başlığı: Re: Natterie Üretme 100% Garanti by Yusuf   

Mantıklı bir yönteme benziyor..
Özkan EMİR
İstanbul
(12xCariba)

Çevrimdışı piranya

Kayıtlı Üye

Kayıtlı Üye

İletiTarih: 02.02.2012 13:19   İleti başlığı: Re: Natterie Üretme 100% Garanti by Yusuf   

Paylaşım için saolun, %100 işe yarar bir yöntemmi acaba eğer öyleyse bravo derim...
Özkan EMİR
İstanbul
(12xCariba)

Çevrimdışı Serkan AKKAŞ

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

İletiTarih: 02.02.2012 23:15   İleti başlığı: Re: Natterie Üretme 100% Garanti by Yusuf   

Kardeşimizin anlattığı bu yöntem amazonda kuraklık döneminden sonra gelen bolluk dönemidir. Yemlemenin yapıldığı aynı gün su değiştirilmemeli katılıyorum kesinlikle :onay: Hatta ertesi gün suyun doldurulduktan sonraki zamanda suya bol oksijen verilmesi de oluşacak yumurtaların yüksek oranda mantarlaşmamasını sağlayacaktır. Buna ek olarak da suya orantılı olarak TORF ilave edilmesi amazon yağmurlarının etkisini yaratarak suyun PH ını düzenleyecek , suyu yumuşatacak ve aynı zamanda balıkların rahatlamasını sağlayacaktır. :onay: Bu bilgiler üretim ve su kimyası bölümünde olan bilgilerdir. Yine de Yusuf kardeşimize paylaşımları için teşekkür ederiz :onay:
0 532 574 36 60 - ANKARA
12 Adet Damızlık Nattereri
3 Adet F0 Nattereri
Veee Yine Albino Full Red' lere dönüş. :)

Çevrimdışı U.Dalkılıç

Üretim Başarısı

Üretim Başarısı

İletiTarih: 03.02.2012 14:07   İleti başlığı: Re: Natterie Üretme 100% Garanti by Yusuf   

serkan akkaş yazdı:
Kardeşimizin anlattığı bu yöntem amazonda kuraklık döneminden sonra gelen bolluk dönemidir. Yemlemenin yapıldığı aynı gün su değiştirilmemeli katılıyorum kesinlikle :onay: Hatta ertesi gün suyun doldurulduktan sonraki zamanda suya bol oksijen verilmesi de oluşacak yumurtaların yüksek oranda mantarlaşmamasını sağlayacaktır. Buna ek olarak da suya orantılı olarak TORF ilave edilmesi amazon yağmurlarının etkisini yaratarak suyun PH ını düzenleyecek , suyu yumuşatacak ve aynı zamanda balıkların rahatlamasını sağlayacaktır. :onay: Bu bilgiler üretim ve su kimyası bölümünde olan bilgilerdir. Yine de Yusuf kardeşimize paylaşımları için teşekkür ederiz :onay:

Aynen daha öncede kimse bildiğini uyguladığını saklamadı zaten olan bilgiler Yusuf forumda gezdikce kendiside görecek.
Resim
Utku DALKILIÇ 30
(535) 326 9 888

kardelen.cicekcilik@hotmail.com
www.utkudalkilic.com
Yapılmayan Bakım Piranhalara Sabotajdır.

Çevrimdışı HergeLe

Üretim Başarısı

Üretim Başarısı

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 03.02.2012 14:19   İleti başlığı: Re: Natterie Üretme 100% Garanti by Yusuf   

U.Dalkılıç yazdı:
serkan akkaş yazdı:

Aynen daha öncede kimse bildiğini uyguladığını saklamadı zaten olan bilgiler Yusuf forumda gezdikce kendiside görecek.

Ben sizler bildiklerinizi sakladiniz gibi birsey idda etmedim ki ;) sadece deneyimlerimi paylastim sizlerde cok güzel anlatmissiniz hepsini zevkle okudum yeni seylerde ögrendim :)

>>> Rocky The RHOMBEUS <<<
||| THE MOST AGRESSIVE PIRANHA EVER |||

#ProudRhombeusKingRocky

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Konuya cevap yaz
 2 sayfadan 2. sayfa [ 21 ileti ]
[Sayfaya git]   Önceki  1, 2

Kimler çevrimiçi
Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 42 misafir

Bu forumda yeni konular açabilirsiniz
Bu forumda konulara cevap yazabilirsiniz