3 Yaşındaki Natterilerim Yumurta Döktü

Yetkili: Moderatör

Bu konu kilitlenmiştir, iletilerinizi düzeltemezsiniz ve cevap yazamazsınız.
 6 sayfadan 5. sayfa [ 82 ileti ]
[Sayfaya git]   Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
Yazar Mesaj

Çevrimdışı Dr.CaPa BuRRo

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 12.09.2012 20:07   İleti başlığı: Re: 3 Yaşındaki Natterilerim Yumurta Döktü   

Alıntı ile cevapla İletiyi rapor et 

serkan akkaş yazdı:
Dr.CaPa BuRRo yazdı:
An itibariyle benim Serrada yumurta döktü,Iphone 5 Türkiyeye gelsin resim çekip ekliyecem. :twisted: :twisted: :twisted:

Ulen Serkan ne yaptın balığa , bildiğim kadarıyla akvaryumda tek yaşıyodu :mrgreen: :baliksaka:

Hahahahahahahaha tüp larva yoluyla gerçekleşti. :twisted: :twisted:
SERKAN ORBAY AKBAYIR

Serrasalmus Manueli (METİN OKTAY)
Sayfa başı Profile bak Özel mesaj gönder 

Çevrimdışı Serkan AKKAŞ

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

İletiTarih: 12.09.2012 20:10   İleti başlığı: Re: 3 Yaşındaki Natterilerim Yumurta Döktü   

O değil Eyüp kaynayacak aradan haaa hahahaha... Gerçi biraz sonra Bayram abi gereksiz yazılar silinmiştir diye yazar ama 10 dakkalık beylik beylikdir :grin: :teksan: Pardon abi :pompali: :melek:
0 532 574 36 60 - ANKARA
12 Adet Damızlık Nattereri
3 Adet F0 Nattereri
Veee Yine Albino Full Red' lere dönüş. :)

Çevrimdışı PoisoN

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 12.09.2012 20:11   İleti başlığı: Re: 3 Yaşındaki Natterilerim Yumurta Döktü   

serkan akkaş yazdı:
O değil Eyüp kaynayacak aradan haaa hahahaha... Gerçi biraz sonra Bayram abi gereksiz yazılar silinmiştir diye yazar ama 10 dakkalık beylik beylikdir :grin: :teksan: Pardon abi :pompali: :melek:

Alemsin Serkan ağbi ya. :mrgreen:
Resim
AnıL YüceL
Pygocentrus Piraya

Çevrimdışı Dr.CaPa BuRRo

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 12.09.2012 20:12   İleti başlığı: Re: 3 Yaşındaki Natterilerim Yumurta Döktü   

serkan akkaş yazdı:

Başlık komple gereksiz zaten adaş abi. :twisted:
SERKAN ORBAY AKBAYIR

Serrasalmus Manueli (METİN OKTAY)

Çevrimdışı Serkan AKKAŞ

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

İletiTarih: 12.09.2012 20:13   İleti başlığı: Re: 3 Yaşındaki Natterilerim Yumurta Döktü   

Dr.CaPa BuRRo yazdı:
serkan akkaş yazdı:

Başlık komple gereksiz zaten adaş abi. :twisted:

Walla haklısın kardeşim :mrgreen: :onay:
0 532 574 36 60 - ANKARA
3 Adet F0 Nattereri

Çevrimdışı İHTİYAR PİRANHACI

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 12.09.2012 20:43   İleti başlığı: Re: 3 Yaşındaki Natterilerim Yumurta Döktü   

serkan akkaş yazdı:

Eyüp'e haksızlık yapmayın onun sayesinde ortam neşeye boğuldu, geyik yapıyor herkes arada lazım böyle başlıklar :mrgreen:
Emek verilmiş bir akvaryumun kötüsü olmaz, sadece eksiği ya da fazlası olur (İhtiyar)
An aquarium that is worked on correctly will not be bad, there will be more than expected(old)

Çevrimdışı aykut_oruc

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 12.09.2012 20:49   İleti başlığı: Re: 3 Yaşındaki Natterilerim Yumurta Döktü   

Oooo Bayram abide katıldıysa muhabbete tamam artık. :mrgreen:

Ulen Eyüp bamlanırsan forumda bu şekilde bamlanan ilk üye olucaksın valla. :)
----------Aykut Oruç DURMUŞOĞLU----------

Çevrimdışı Serkan AKKAŞ

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

İletiTarih: 12.09.2012 20:59   İleti başlığı: Re: 3 Yaşındaki Natterilerim Yumurta Döktü   

Way Bayram abim, Seviyoruz seni abim :onay:
0 532 574 36 60 - ANKARA
3 Adet F0 Nattereri

Çevrimdışı Mehmet SOVUK

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 12.09.2012 21:06   İleti başlığı: Re: 3 Yaşındaki Natterilerim Yumurta Döktü   

Oooo muhabbetin krali burdaymis. Valla uzun suredir forumu boyle neseli gormuyordum :mrgreen: Bence bu guzel muhabbete istinaden Eyup affedilebilir gibi geldi bana :grin: :mrgreen:

Bu arada birazdan kafami sisirdiniz yeter bu kadar geyik, koy kahvesine cevirdiniz diyerek Bayram abi dukkani kapatirsa kimse sasirmasin :mrgreen: :mrgreen:
Mehmet SOVUK
Avcılar / İSTANBUL
High Tech Planted Tank: 75*50*50

Çevrimdışı albatroshoca

Kayıtlı Üye

Kayıtlı Üye

İletiTarih: 12.09.2012 21:26   İleti başlığı: Re: 3 Yaşındaki Natterilerim Yumurta Döktü   

Ne oldu ? Beni dışarıda bıraktınız :?
Kadir Düzgün 1978 Kayseri

150*65*50 Akvaryum
Pygocentrus Natteteri 9 adet

Çevrimdışı Gece_Şahini

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 12.09.2012 21:34   İleti başlığı: Re: 3 Yaşındaki Natterilerim Yumurta Döktü   

serkan akkaş yazdı:
Eyüpcüm burada yazdığımız kadarıyla birbirimizi tanırız değerlendiririz. Kendi adıma gerçekten çok iyi dostluklarda kurdum, diğer taraftan illaki beni sevmeyenlerde vardır onlara da tahammül ederim o kadar. Benim için bu sitede üretici ünvanı almak çok önemliydi ve çok şükür bu ünvanı layık gördü yöneticiler. Biz burada birbirimize olan samimiyetimizle arkadaşlıklar kurarız. Sen söylediklerim yalan değil diyorsun diğer taraftan da her söylenene bir cevabın var. Yumurta veren bir balık bütün yavruları ölmüş bile olsa yumurtladığı kumun içinde beyaz beyaz ölü yavrular vardır. Öyle üç beş de değil 100 - 200 tane. Bunu nerden biliyorum o şekilde o kadar çok yavrum öldüğünden biliyorum. Senin bu söylediklerini ispat adına yaptığın hiç bir şey yok. Sen bilmezsin bu sitede Yener diye arkadaşım vardı. Ona o kadar güvenmiştim ki Cariba üretimi konusunda yalan olduğuna inanamadım. Bak işte insan ağzından çıkanların kurbanı oluyor. Bazı şeyleri ispat etmek lazım. Bak serran öldüğünde nasıl da resmini koydunda hep beraber üzüldük değilmi. Daha yaşın genç hayatta bir sürü tecrübelerle karşılaşırsın acı ya da tatlı. Bu da onlardan birisi işte ......

Şu konuya bir netlik gelene kadar o tankın ışığını bile açmak istemiyorum çünkü suçlamalar ve yalanlamalar natlardan soğuttu beni
Eyüp ŞAHİN
İstanbul\Tuzla
Trakya Üniversitesi Elektrik Bölümü
1 Adet F0 Pygocentrus Cariba
7 Adet Pygocentrus Nattereri
Resim

Çevrimdışı PoisoN

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 12.09.2012 21:40   İleti başlığı: Re: 3 Yaşındaki Natterilerim Yumurta Döktü   

Eyüp Şahin yazdı:
serkan akkaş yazdı:
Eyüpcüm burada yazdığımız kadarıyla birbirimizi tanırız değerlendiririz. Kendi adıma gerçekten çok iyi dostluklarda kurdum, diğer taraftan illaki beni sevmeyenlerde vardır onlara da tahammül ederim o kadar. Benim için bu sitede üretici ünvanı almak çok önemliydi ve çok şükür bu ünvanı layık gördü yöneticiler. Biz burada birbirimize olan samimiyetimizle arkadaşlıklar kurarız. Sen söylediklerim yalan değil diyorsun diğer taraftan da her söylenene bir cevabın var. Yumurta veren bir balık bütün yavruları ölmüş bile olsa yumurtladığı kumun içinde beyaz beyaz ölü yavrular vardır. Öyle üç beş de değil 100 - 200 tane. Bunu nerden biliyorum o şekilde o kadar çok yavrum öldüğünden biliyorum. Senin bu söylediklerini ispat adına yaptığın hiç bir şey yok. Sen bilmezsin bu sitede Yener diye arkadaşım vardı. Ona o kadar güvenmiştim ki Cariba üretimi konusunda yalan olduğuna inanamadım. Bak işte insan ağzından çıkanların kurbanı oluyor. Bazı şeyleri ispat etmek lazım. Bak serran öldüğünde nasıl da resmini koydunda hep beraber üzüldük değilmi. Daha yaşın genç hayatta bir sürü tecrübelerle karşılaşırsın acı ya da tatlı. Bu da onlardan birisi işte ......

Şu konuya bir netlik gelene kadar o tankın ışığını bile açmak istemiyorum çünkü suçlamalar ve yalanlamalar natlardan soğuttu beni

Eyüp bu konuya bir netlik geliceği yok,foto koymuyana kadarda gelmiyecek. :pompali:
Resim
AnıL YüceL
Pygocentrus Piraya

Çevrimdışı Serkan AKKAŞ

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

İletiTarih: 12.09.2012 21:43   İleti başlığı: Re: 3 Yaşındaki Natterilerim Yumurta Döktü   

Bayram abi şu Eyübün yorumlarını silebilirmisin, konu da yakaladığımız elektriği alıyo :mrgreen: Ulen Eyüpppp hala aynı terhanedesin :baliksaka:
0 532 574 36 60 - ANKARA
3 Adet F0 Nattereri

Çevrimdışı Gece_Şahini

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 12.09.2012 21:47   İleti başlığı: Re: 3 Yaşındaki Natterilerim Yumurta Döktü   

Balık malık foto moto yok bana ınanan ınanır ınanmayan inanmaz madem bukadar aşşaladınız benı karar sizin ister banlayın ister silin ben yalancı deilim yalancı oldugumu idda edenlerde benden uzak dursunlar.
Eyüp ŞAHİN
İstanbul\Tuzla
Trakya Üniversitesi Elektrik Bölümü
1 Adet F0 Pygocentrus Cariba
7 Adet Pygocentrus Nattereri
Resim

Çevrimdışı turgut001

Kayıtlı Üye

Kayıtlı Üye

İletiTarih: 12.09.2012 22:00   İleti başlığı: Re: 3 Yaşındaki Natterilerim Yumurta Döktü   

Foto vardı hani?Ama bulanıktı bence onları sunmalısın değerli forum üyelerine?
Turgut Ekim
Antalya/Konyaaltı
İnönü Üniversitesi Kimya Mühendisliği 4.Sınıf
Yaş 23
20 Adet Pygo.Nattereri
100*50*50
Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Bu konu kilitlenmiştir, iletilerinizi düzeltemezsiniz ve cevap yazamazsınız.
 6 sayfadan 5. sayfa [ 82 ileti ]
[Sayfaya git]   Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Kimler çevrimiçi
Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir

Bu forumda yeni konular açabilirsiniz
Bu forumda konulara cevap yazabilirsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz