3 Yaşındaki Natterilerim Yumurta Döktü

Yetkili: Moderatör

Bu konu kilitlenmiştir, iletilerinizi düzeltemezsiniz ve cevap yazamazsınız.
 6 sayfadan 4. sayfa [ 82 ileti ]
[Sayfaya git]   Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
Yazar Mesaj

Çevrimdışı Gece_Şahini

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 12.09.2012 17:39   İleti başlığı: Re: 3 Yaşındaki Natterilerim Yumurta Döktü   

Alıntı ile cevapla İletiyi rapor et 

Maskeler bir bir düşüyor kimin ne olduğunu daha iyi anlıyorum.Beni yalancılıkla suçlayan abilerime kardeşlerimi sadece şunu diyorum burası Türkiye ve bu ülkede suçsuz olupta hüküm giyen bir çok masum var.Bunu unutmayın.
Eyüp ŞAHİN
İstanbul\Tuzla
Trakya Üniversitesi Elektrik Bölümü
1 Adet F0 Pygocentrus Cariba
7 Adet Pygocentrus Nattereri
Resim
Sayfa başı Profile bak Özel mesaj gönder 

Çevrimdışı aykut_oruc

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 12.09.2012 17:42   İleti başlığı: Re: 3 Yaşındaki Natterilerim Yumurta Döktü   

Başlığı şimdilik kilitliyorum. Durum değerlendirilecek.
----------Aykut Oruç DURMUŞOĞLU----------

Çevrimdışı Dr.CaPa BuRRo

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 12.09.2012 17:45   İleti başlığı: Re: 3 Yaşındaki Natterilerim Yumurta Döktü   

Eyüp'cüm bence burda kabahati biraz kendinde aramalısın,biz sana yalancısın yada üçkağatçısın demiyoruz,sadece madem böyle birşey attın ortaya diğer arkadaşlarda resim görmek istemiş,sende gerekeni yapmalısın.

Resim çektim kötü çıktı,sonra hiç resim çekmedim gibi birçok çelişkili mesajların var,buda haliyle insanların kafasında soru işareti bırakıyor.Zamanla hiç birşey olacağı yok,yasaklanırsan unutulup gidersin,en güzel ispatı şimdi burdayken sen yapabilirsin,belgeleyerek.
SERKAN ORBAY AKBAYIR

Serrasalmus Manueli (METİN OKTAY)

Çevrimdışı aykut_oruc

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 12.09.2012 17:50   İleti başlığı: Re: 3 Yaşındaki Natterilerim Yumurta Döktü   

Kilidi açtım arkadaşlar konu ile ilgili yazmak isteyen olursa kimse kimseyi kırmadan fikrini beyan ya da beklentisini yazabilir.

Çevrimdışı Gece_Şahini

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 12.09.2012 17:52   İleti başlığı: Re: 3 Yaşındaki Natterilerim Yumurta Döktü   

Unutulup gitmek yalancı olarak hatırlanmaktan ıyıdır abi.Ben yusufa özel mesajla izah ettim.Çok merak eden ve beni yalancılıkla suçlayan arkadaşlar sorup öğrenebilirler.
Eyüp ŞAHİN
İstanbul\Tuzla
Resim

Çevrimdışı Gece_Şahini

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 12.09.2012 18:00   İleti başlığı: Re: 3 Yaşındaki Natterilerim Yumurta Döktü   

Şu paylaşım konusundaki düşüncelerimi de aktarayım.Ben paylaşımlarımı herkes beğensin yorum ve ileti sayımı artırayım diye yayınlamıyorum.Bizler paylaşım yaptıkca güzelleşiyordu hani bu forum ? Ben gördüğüm geçirdiğim güzel günleri güzel anıları sizlerle paylaşıp sizler gibi balıklar hakkında bilgi edinip yorumlarınızı görüşlerinizi alıp sizler kadar başarılı bir balık yetiştiricisi olmaya çalışıyorum.Daha öncede dediğim gibi rütbe bana yarar yada fayda sağlamıyor.Bundan aylar önce yeni bir piranha besleyicisiydim.İleti sayım arttı diye tecrübeli piranhacı yazıyor diye tecrübeli bir piranhacı olmadım.Hala daha yeni bir piranhacıyım.Yeni bir balığım var hareketleri nedir tepkileri ne olur daha hiç bir fikrim yok.Bu suçlamalar benim ihmalim ve araya cenaze işlerinin girmesi dolayısıyla atılıyorsa ve yasaklanıp unutulacaksam bende sizler gibi başarılı bir piranha yetiştiricisi nasıl olacagım.Sizlere soruyorum
Eyüp ŞAHİN
İstanbul\Tuzla
Resim

Çevrimdışı Mehmet SOVUK

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 12.09.2012 18:16   İleti başlığı: Re: 3 Yaşındaki Natterilerim Yumurta Döktü   

Eyup bu konuyu actigin zaman hic dusunmedin mi? Benden fotograf falan istenir diye. Ne gerek vardi niye actin o zaman bu konuyu. Benim baliklarim yumurta dokse, aydinlatmam da iyi olmasa bi el feneri alip o sekilde bile fotograf cekip siteye eklerdim. Sen simdi soyle oldu boyle oldu diye kendini savunuyorsun, ama senin hakli oldugunu gosteren hicbir kanit yok ki! Yazik ettin kendine destekleyip kanitlayamacagin bir konu icin ban'lanip gideceksin. Burada ben de dahil herkes sana karsi cok samimi davranmisti, baligin oldugunde herkes kendi baligi olmus gibi uzulduler. Ben forumdaki bazi arkadaslarimizla yuzyuze de gorusuyorum o insanlari bir tanisan, boyle ispatlayamayacagin bir konu olusturup insanlari uzdugune pisman olurdun.
Mehmet SOVUK
Avcılar / İSTANBUL
High Tech Planted Tank: 75*50*50

Çevrimdışı Gece_Şahini

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 12.09.2012 18:24   İleti başlığı: Re: 3 Yaşındaki Natterilerim Yumurta Döktü   

Mehmet SOVUK yazdı:
Eyup bu konuyu actigin zaman hic dusunmedin mi? Benden fotograf falan istenir diye. Ne gerek vardi niye actin o zaman bu konuyu. Benim baliklarim yumurta dokse, aydinlatmam da iyi olmasa bi el feneri alip o sekilde bile fotograf cekip siteye eklerdim. Sen simdi soyle oldu boyle oldu diye kendini savunuyorsun, ama senin hakli oldugunu gosteren hicbir kanit yok ki! Yazik ettin kendine destekleyip kanitlayamacagin bir konu icin ban'lanip gideceksin. Burada ben de dahil herkes sana karsi cok samimi davranmisti, baligin oldugunde herkes kendi baligi olmus gibi uzulduler. Ben forumdaki bazi arkadaslarimizla yuzyuze de gorusuyorum o insanlari bir tanisan, boyle ispatlayamayacagin bir konu olusturup insanlari uzdugune pisman olurdun.

Güzel abim böyle şeylerin olacagını bilsem hiç açmazdım bende pişmanım sizlerin güvenini sarstığım ve sizleri üzdüğüm için.Biliyorum hepiniz benim sizi sevdiğim gibi sevdiniz beni.Ama İhmaller işte bukadar üzerinde durulacagını bilsem açmazdım konuyu.Bana gelen suçlamalara değil fakat yalancı gözüyle bakılmasına üzüldüm.Sizleride üzdüm özür dilerim.Ama sizlere yalan hiç konuşmadım.
Eyüp ŞAHİN
İstanbul\Tuzla
Resim

Çevrimdışı HergeLe

Üretim Başarısı

Üretim Başarısı

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 12.09.2012 18:25   İleti başlığı: Re: 3 Yaşındaki Natterilerim Yumurta Döktü   

Su testisi su yolunda kirilirmis . :rip: eyüp sahin .

Eyy ahali nasil bilirdiniz bu münafiki ??? :grin:

>>> Rocky The RHOMBEUS <<<
||| THE MOST AGRESSIVE PIRANHA EVER |||

#ProudRhombeusKingRocky

Çevrimdışı turgut001

Kayıtlı Üye

Kayıtlı Üye

İletiTarih: 12.09.2012 18:36   İleti başlığı: Re: 3 Yaşındaki Natterilerim Yumurta Döktü   

Aslında bu konuya hiçbir yorum yapmazdım hiç karışmazdım sevmem böle şeyleri fakat ben zorla konuya dahil edildim.Eyüp Şahin ilk bana söledi yavrularının olacağını ve yusuf abi bence yalan söylüyor diye yorum yaptığında yusuf abi demişki bir arkadaşın söledi(doğruysa) ve direk bana dediki ''seni'de tanıdık'' hatta şaşırdım noluyor diye dediki yusufa sen mi söledin bir tek sen biliyorsun bende yumurta olduğunu.yusuf,arkadaşın söledi dedi dedi.Yusuf abi'de lütfen bu başlık altından cevap versin ve mod abilerimizde mesajlarıma bakarak cevap versinler.Herkes haddini bilecek öle bilip bilmeden ben kendimi kimsenin ağzına sakız edemem.Ki yusus abiye'de katılıyorum bencede yalan söylüyor ve çelişkili konuşuyor.Bu arada kimin maskesi düşüyor forum üyeleri karar versin.Kusura bakmayın sizide rahatsız ettim.iyi akşamlar.
Turgut Ekim
Antalya/Konyaaltı
İnönü Üniversitesi Kimya Mühendisliği 4.Sınıf
Yaş 23
20 Adet Pygo.Nattereri
100*50*50

Çevrimdışı Serkan AKKAŞ

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

İletiTarih: 12.09.2012 19:56   İleti başlığı: Re: 3 Yaşındaki Natterilerim Yumurta Döktü   

Eyüpcüm burada yazdığımız kadarıyla birbirimizi tanırız değerlendiririz. Kendi adıma gerçekten çok iyi dostluklarda kurdum, diğer taraftan illaki beni sevmeyenlerde vardır onlara da tahammül ederim o kadar. Benim için bu sitede üretici ünvanı almak çok önemliydi ve çok şükür bu ünvanı layık gördü yöneticiler. Biz burada birbirimize olan samimiyetimizle arkadaşlıklar kurarız. Sen söylediklerim yalan değil diyorsun diğer taraftan da her söylenene bir cevabın var. Yumurta veren bir balık bütün yavruları ölmüş bile olsa yumurtladığı kumun içinde beyaz beyaz ölü yavrular vardır. Öyle üç beş de değil 100 - 200 tane. Bunu nerden biliyorum o şekilde o kadar çok yavrum öldüğünden biliyorum. Senin bu söylediklerini ispat adına yaptığın hiç bir şey yok. Sen bilmezsin bu sitede Yener diye arkadaşım vardı. Ona o kadar güvenmiştim ki Cariba üretimi konusunda yalan olduğuna inanamadım. Bak işte insan ağzından çıkanların kurbanı oluyor. Bazı şeyleri ispat etmek lazım. Bak serran öldüğünde nasıl da resmini koydunda hep beraber üzüldük değilmi. Daha yaşın genç hayatta bir sürü tecrübelerle karşılaşırsın acı ya da tatlı. Bu da onlardan birisi işte ......
0 532 574 36 60 - ANKARA
12 Adet Damızlık Nattereri
3 Adet F0 Nattereri
Veee Yine Albino Full Red' lere dönüş. :)

Çevrimdışı Dr.CaPa BuRRo

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 12.09.2012 20:01   İleti başlığı: Re: 3 Yaşındaki Natterilerim Yumurta Döktü   

An itibariyle benim Serrada yumurta döktü,Iphone 5 Türkiyeye gelsin resim çekip ekliyecem. :twisted: :twisted: :twisted:
SERKAN ORBAY AKBAYIR

Serrasalmus Manueli (METİN OKTAY)

Çevrimdışı aykut_oruc

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 12.09.2012 20:02   İleti başlığı: Re: 3 Yaşındaki Natterilerim Yumurta Döktü   

serkan akkaş yazdı:
aykut_oruc yazdı:
Zaten son zamanlarda bu tip şeylere şakaydı demek moda olmadı değil.

:mrgreen: Aykut sana sonuna kadar katılıyorum dostum ;)

Dimi ama. :)

Çevrimdışı Serkan AKKAŞ

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

İletiTarih: 12.09.2012 20:03   İleti başlığı: Re: 3 Yaşındaki Natterilerim Yumurta Döktü   

Dr.CaPa BuRRo yazdı:
An itibariyle benim Serrada yumurta döktü,Iphone 5 Türkiyeye gelsin resim çekip ekliyecem. :twisted: :twisted: :twisted:

Ulen Serkan ne yaptın balığa , bildiğim kadarıyla akvaryumda tek yaşıyodu :mrgreen: :baliksaka:
0 532 574 36 60 - ANKARA
3 Adet F0 Nattereri

Çevrimdışı Serkan AKKAŞ

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

İletiTarih: 12.09.2012 20:04   İleti başlığı: Re: 3 Yaşındaki Natterilerim Yumurta Döktü   

aykut_oruc yazdı:
serkan akkaş yazdı:
aykut_oruc yazdı:
Zaten son zamanlarda bu tip şeylere şakaydı demek moda olmadı değil.

:mrgreen: Aykut sana sonuna kadar katılıyorum dostum ;)

Dimi ama. :)

Kesinlikle :onay:
0 532 574 36 60 - ANKARA
3 Adet F0 Nattereri
Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Bu konu kilitlenmiştir, iletilerinizi düzeltemezsiniz ve cevap yazamazsınız.
 6 sayfadan 4. sayfa [ 82 ileti ]
[Sayfaya git]   Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Kimler çevrimiçi
Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 24 misafir

Bu forumda yeni konular açabilirsiniz
Bu forumda konulara cevap yazabilirsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz