Sistem saati: 18.04.2024 23:11
Tüm zamanlar UTC + 2 saat

Rhombeusum

Yetkili: Moderatör

Konuya cevap yaz
 3 sayfadan 3. sayfa [ 34 ileti ]
[Sayfaya git]   Önceki  1, 2, 3
Yazar Mesaj

Çevrimdışı safak_reis

Yasaklı Üye

İletiTarih: 25.08.2010 12:37   İleti başlığı: Re: Rhombeusum   

Alıntı ile cevapla İletiyi rapor et 

nameless yazdı:
safak_reis yazdı:
Arkadaşlar Frank tür tespitini forumda tam yapamadı fakat bana özel mesaj attı ve balığın %99 rhombeus olduğunu söyledi.

safak_reis yazdı:
Arkadaşlar sağolun.Bazı modaretör abilerim Frank'ın böyle bir mesaj yazmayacağını söyledi.Frank böyle bir mesaj yazmış olmasada yinede rhombeus olduğunu forumda da belirtti fakat tam karar veremedi.Bende şuna dahil olarak konuyu düşünürsen balık zaten rhombeus bu konunun balık türünün düzeltilcek yeri yok.Zaten Frank foruma yazdığı ilk mesajında it is rhombeus cümlesini kullandı.Fakat tam emindeğil rhombeus olduğundan oda benim makinenin dandikliğinden dolayıdır.Ama balık rhombeus.Sonuçta ben bu balığı aldığım Faruk abim,balığı Orhan Dağcı abiden aldı ki Orhan abinin balığın türü konusunda bu kadar tecrubeli birinin özellikle rhombeus hastası birinin rhombeus'un türünü bilir diye düşünerek Orhan abiye sordum Orhan abide,Cem abide,Can Bakır abimde hepsi balığa rhombeus dedi ve bu konuda zaten için rahat.

Şu ana kadar Şafak'tan uygun düzeltmeyi beklediğim için bu başlığa herhangi bir yorum yapmamıştım. Öncelikle, burada bir aile olduğumuzu tekrar hatırlatmak istiyorum. Burada hepimiz birbirimizin sevincine ve üzüntüsüne ortak oluyoruz. Böyle bir ortamda üyelerimize yalan söylenmesine ve yanlış bilgilendirme yapılmasına göz yummamız mümkün değil. Şafak bizim kardeşimiz ve balığının türü konusunda Frank'den tür bilgisi edinebilmesi için her üyemize yaptığımız gibi iletişim, irtibat sağlanması ve çevri konularında yardımcı olduk. Ancak, Frank tam olarak türünü tespit edemedi. Bu ilk defa da olan bir durum değil zaten ve sonsuza kadar tespit edilemeyeceği anlamı da taşımıyor. Daha net fotograflar geldiğinde de Frank'in fikrinde bir değişiklik olmadı. Ancak, Şafak kardeşimiz sanırım balığının Rhom çıkmasını çok istediğinden yukarıda alıntısını yaptığım, Frank'in kendisine özel mesaj gönderdiğini ve balığın %99 Rhombeus olduğunu belirttiğini söyleyen bir mesaj yazdı. Frank ile Şafak'ın başlığına cevap vermesi konusunda mailleşirken, böyle bir mesaj gönderdiğini ve tüm üyelerimizin bu bilgiden faydalanabilmesi adına tür tespit başlığına da bunu yazmasını istedim. Frank ise ne balığın %99 Rhombeus olduğunu, ne de özel mesaj gönderdiğini söyledi.
Bu açıklamayı burada bu şekilde yapmaktan dolayı açıkçası üzgünüm ama malesef Şafak kardeşimiz bu düzeltmeyi ricamıza rağmen bu şekilde yapmadı.
Sonuçta balık rhomdur, odur, budur. Balık balıktır. Bu bir hobidir. Yalana, dolana ne gerek vardır anlamıyorum. Lafı daha fazla uzatmadan konuyu bilgilerinize üzülerek sunuyorum.
Teşekkürler.

Üzülerek sunduğunzdan çok eminim zaten.Bide şunu bi söyleyin bakalım.Kusura bakmayın bende çok üzülerek söylüyorum ama kaç gündür banayaptığınız önyargı habire dakka başı attığınız özel mesaj ve bu konuyu söylememe rağmen zaten sizin içinizde kendinizin söyleme duygusu var.Siz bana yakıştıramayın.Ben size bu davranışlarınız ve kaç gündür iç dünyanızı anladım aslında bu saatten sonra ben size hiç yakıştıramadım.O kadar abim dediğim adamlar bana karşı ön yargı oluştursun diye tetikte bekliyormuş.Vayy be ne hoş.
Sayfa başı Profile bak Özel mesaj gönder 

Çevrimdışı MirsaT_BehçeT

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 25.08.2010 16:33   İleti başlığı: Re: Rhombeusum   

Şuraya kadar bu konu ile alakalı hiç bir başlıkta yorum yapmamıştım ama son yazdığın mesajı yaşına veriyorum. 35 yaşında adamların senin balığının ne olduğu ne umurunda , isterse feriştah olsun rhomdur şudur budur. Doğru bilgilendirme herşeyden önemli sen balığınla mutlumusun ona bak. Başkaları rhom diyorsa rhomdur. Dün rhomun neye benzediğini bilmeyen adamlar franka soruyorlardı. Bugün bilenler var ise öğrendik diyorlarsa doğrudur. Frank 30 senedir öğrenememiş demek ki. Net olmamak yanlış değil. Olabilir de olmayabilir de demek % 100 odurdan doğrudur. Kimsenin sana saldırma lüksü yok. Yalan beyanı yapan sensin ona buna çamur yapma. Frankın dediği umurunda değilse Mesaj geldi böyle dedi deme. Kimsenin başka bir derdi yok. Bir hiçlik için yalan beyan ve çamurlama burayı paylaşan insanların hakkı değil. Mutlu değilsen yolda kapı da orada .
MirsaT BehçeT

Pendik İstanbuL

Axis Gayrimenkul de Gayrimenkul Danışmanı

Çevrimdışı safak_reis

Yasaklı Üye

İletiTarih: 25.08.2010 16:53   İleti başlığı: Re: Rhombeusum   

''Mutlu değilsen yolda kapı da orada''

Ben yoluda kapıyıda gördüm ve çıkıp gidiyorum.Sizede uzun uzun üye kaybetme potansiyelinizi dahada arttırmalısınız bence diyorum.

Çevrimdışı яєѕυℓ çαℓışкαη

Administrator

Administrator

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 25.08.2010 19:32   İleti başlığı: Re: Rhombeusum   

piranhalar.com hiç bir zaman üye kaybetme korkusu yaşamadı yaşamayacaktırda.Seni kaç kere uyardık hatanı düzelt diye ama sen inatla yalanına devam ettin.Seni rencide etmemek için direk olarak yalan söylüyorsunda yazmadık bunuda yapabilirdik.Kendin açıkla hata yapmışım de diye uyardık seni fakat sen ne yaptın bildiğini okudun.

Bu tür davranışlar hoş değil birde Frank gibi bir adamın ağzından yalan yanlış konuşman büyük hata.Şimdi bu adam Türkçe bilseydi ve senin benim gibi her yazılanı okusaydı sen bunu yapabilirmiydin ? yapamazdın.Çünkü Frank, çıkar ben öyle bir şey demedim derdi yalanını çıkkartırdı ortaya.

Neyse doğru ortaya çıktığına göre uzatmaya gerek yok.Yaptığının cezası forumdan uzaklaştırılmaktır.

Sana hayatında başarılar kardeşim güle güle...
Resim
S. Manueli (40 cm)
Üretim Başarısı
Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Konuya cevap yaz
 3 sayfadan 3. sayfa [ 34 ileti ]
[Sayfaya git]   Önceki  1, 2, 3

Kimler çevrimiçi
Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Bu forumda yeni konular açabilirsiniz
Bu forumda konulara cevap yazabilirsiniz