Piranhalara Domuz Eti Versek Haram Olurmu

Yetkili: Moderatör

Konuya cevap yaz
 3 sayfadan 3. sayfa [ 35 ileti ]
[Sayfaya git]   Önceki  1, 2, 3
Yazar Mesaj

Çevrimdışı WİLD

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 18.03.2014 01:56   İleti başlığı: Re: Piranhalara Domuz Eti Versek Haram Olurmu   

Alıntı ile cevapla İletiyi rapor et 

Aynıyız Bayram abi.
Fatih WİLD
Sayfa başı Profile bak Özel mesaj gönder 

Çevrimdışı goldbergmete

Kayıtlı Üye

Kayıtlı Üye

İletiTarih: 18.03.2014 02:28   İleti başlığı: Re: Piranhalara Domuz Eti Versek Haram Olurmu   

Dostum benim ; bende domuz avlıyorum.Ama hayvanı vurduğun anda kokusundan ötürü 20 metreden fazla yaklaşamıyorsun.Yazık etme kendine o akvaryuma elini soktuğun zaman abdestini bile tehlikeye atıyor olabilirsin.Git kuş vur onun etini ver.Tabi doğa dengelerini gözeterek :)
Mete Ergun

[img]http://img63.imageshack.us/img63/1530/93img51592.jpg[/img]

[img]http://img396.imageshack.us/img396/2306/selmankaranattererikeeprr6.gif[/img]

Çevrimdışı BELVA

Kayıtlı Üye

Kayıtlı Üye

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 19.03.2014 12:24   İleti başlığı: Re: Piranhalara Domuz Eti Versek Haram Olurmu   

Gece_Şahini yazdı:
BELVA yazdı:
WİLD yazdı:
Verecek başka bi et türevi kalmadı mı domuz bide yabani domuz vereceksiniz.Ben elini kolunu sokuyosun verme dedim birde o akvaryumun odası leş gibi kokar domuz dediğin hayvan kendi bokunu yiyor her tarafı protein olsa ne olur..Karides,dana yüreği,tavuk varken domuz olan başlığı görmek bile benim midemi bulandırıyor millet uzaydan baksın Bayram abi biz dünyamızda mutluyuz

Abi bedava kırmızı et cazıp geliyor. Bugün etin kilosu ne kadar biliyorsunuz ve biz zaten yemiyoruz sadece balıklar için dedim ama dediğin gibi elimi suya koyuyorum ve koku olayı olurmu bilmiyorum. Ki zaten annemden kesin bir hayır gelince karidese devam kararı aldık

BEleş mezar bulsanızda girecekmisiniz kardeşim gerçekten bu başlığı görünce benimde miğdem kalkmıyor değil ancak bana laf düşmez.Bi karar verip uygula kardeşim.

Uslubuna dikat et birader :wink: :wink:
ONUR AYAZ
istanbul
20 natt.
130*60*60

Çevrimdışı BELVA

Kayıtlı Üye

Kayıtlı Üye

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 19.03.2014 12:30   İleti başlığı: Re: Piranhalara Domuz Eti Versek Haram Olurmu   

goldbergmete yazdı:
Dostum benim ; bende domuz avlıyorum.Ama hayvanı vurduğun anda kokusundan ötürü 20 metreden fazla yaklaşamıyorsun.Yazık etme kendine o akvaryuma elini soktuğun zaman abdestini bile tehlikeye atıyor olabilirsin.Git kuş vur onun etini ver.Tabi doğa dengelerini gözeterek :)

Aynen haklısın ya :D domuzu vurduktan sonra foto çektirene kadar zor kalırsın yanında :) Haklısın ya zaten Valide sultan kesin hükmü verdi HAYIRRR :)
ONUR AYAZ
istanbul
20 natt.
130*60*60

Çevrimdışı Mr.Piranha

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 07.04.2014 11:38   İleti başlığı: Re: Piranhalara Domuz Eti Versek Haram Olurmu   

Bır sakıncası olduğunu dusunmuyorum, ona sıra gelene kadar çok şey var zaten.
MURAT YÜCE /
Olmaz olmaz deme olmaz olur..
Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Konuya cevap yaz
 3 sayfadan 3. sayfa [ 35 ileti ]
[Sayfaya git]   Önceki  1, 2, 3

Kimler çevrimiçi
Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu forumda yeni konular açabilirsiniz
Bu forumda konulara cevap yazabilirsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz