Piranha İthalatı

Yetkili: Moderatör

Bu konu kilitlenmiştir, iletilerinizi düzeltemezsiniz ve cevap yazamazsınız.
 19 sayfadan 19. sayfa [ 285 ileti ]
[Sayfaya git]   Önceki  1 ... 15, 16, 17, 18, 19
Yazar Mesaj

Çevrimdışı shooter

Katılımcı Piranhacı

Katılımcı Piranhacı

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 02.11.2011 12:25   İleti başlığı: Re: Piranha İthalatı   

Alıntı ile cevapla İletiyi rapor et 

Alıntı:
Zaferim buradan sana göstermiş olduğun üstün çabalardan dolayı teşekkürü bir borç bilirim. İlk defa bir ithalat mevzusunda bu kadar sona yaklaşıldı benim gördüğüm. Hayırlısı diyecez başka diyecek söz yok. Fakat bu bana verdiğin sözü tutmanı engellemez güzel kardeşim. Ben pirayamı isterim :mrgreen: Artık boyarmısın yoksa keser yapıştırırmısın fotoshopla bilemem :grin:

Serkan abi konuyla alakalı baya moralim bozuktu,ancak siz değerli dostlarımın çabalarımı görmüş olması gerçekten beni mutlu etti.Forum için birşeyler yapmaya çalıştık ama olmadı kısmet...
Pirayalarıda göndericez abi bir şekilde,karışma bende... :mrgreen: :mrgreen:
Resim

Resim
Resim
Sayfa başı Profile bak Özel mesaj gönder 

Çevrimdışı shooter

Katılımcı Piranhacı

Katılımcı Piranhacı

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 02.11.2011 12:43   İleti başlığı: Re: Piranha İthalatı   

Alıntı:
Kardeşim sen elinden geleni yaptın ne kadar ithalata katılamıcak olsamda sana sonsuz teşekkür ediyorum çabalarından dolayı. Sağlık olsun başka bahara kaldı.

Rica ederim Fıratım,asıl ben senin gibi değerli arkadaşlarıma desteğiniz için Teşekkür ederim.Kısmet başka zamana inşallah.
Resim

Resim
Resim

Çevrimdışı §kyTurk

Yasaklı Üye

İletiTarih: 02.11.2011 14:01   İleti başlığı: Re: Piranha İthalatı   

Allahtan umit kesilmez arkadaslar bu zaman olmaz ise baska zaman olur insallah zafer abi cabalarin icin teskkur ederiz sindi olmaz ise baska zaman olur.
Saygilar.
Emrecan Beyazit
0542 577 05 16 Vodafone
inow666@hotmail.com
Natteri 8x6
0531 083 35 85 Turkcell
sertacbey@hotmail.com
Buhari Sertac Taspinar

Çevrimdışı Mehmet SOVUK

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 02.11.2011 17:30   İleti başlığı: Re: Piranha İthalatı   

Zafer çok çaba sarfettin bu konu için. Her ne kadar bu ithalata katılamayacak olsamda senin gayretini takip ettim. (Çünki başka bi balık bakabilcek ekipmanım yok). Sen bu sorumluluğu üzerine alıp menfaat gözetmeksizin forum için faydalı olmaya çalıştın. Emeklerinden dolayı teşekkür ederim kardeşim.
Mehmet SOVUK
Avcılar / İSTANBUL
High Tech Planted Tank: 75*50*50

Çevrimdışı hades

TPF Tecrübeli Üyesi

TPF Tecrübeli Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 02.11.2011 17:37   İleti başlığı: Re: Piranha İthalatı   

Fİyatlar çok uygun öncelikle bunu söylemek isterim başlıgı kaçırmışım 25 cm bir black rhombeus almayı dilerdim çünkü burda o kadar uçuk bulunuyor ki fiyatlar bunlar daha cazipmiş inşallah birgün gerçekleşir herkesin istedigi türü beslemek.
Emrah Kürekli

Çevrimdışı Tandogan.Aygul

TPF Tecrübeli Üyesi

TPF Tecrübeli Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 02.11.2011 17:39   İleti başlığı: Re: Piranha İthalatı   

Zafer seni öncelikle tebrik ederim. Dirençin kırılmasın diye çok olumsuz konuşmadım.
Ama bu işe bugüne kadar çok insan niyetlendi. Ben direk balıkları getirmeyi bile denedim.
Dirençin kırılmasın şu an ki durumdan şunu anlıyoruz, ithalat istendiği an yapılabilir. Bence hiç moralini bozma vazgecme de. Sonuçta o balıklar haftalardır o listede . İthalat yapılabileceğini sürekli olarak arkadaşlara bildirelim mutlaka talep olacaktır. Sonuçta bu adam sürekli balık getiriyor. Elimizde liste olsun, bakarsın adam listesine cariba ve manueli de sokar o zaman saldırırız ve elimizde 6.000tl lik bir liste olur.
Ne demiş adamın biri " Durmak yok yola devam " :D

Herkese saygılarla
Tandoğan AYGÜL
Samsun
2 Adet 100x50x50 çift katlı set
26 cm Serrasalmus Rhombeus

Çevrimdışı operaserdar

Koleksiyoncu

Koleksiyoncu

İletiTarih: 02.11.2011 21:13   İleti başlığı: Re: Piranha İthalatı   

Zafercim öncelikle ithalat konusundaki gayret ve emeğin gerçekten taktire şayan ,keşke gerçekleşseydi ,umarım gerçekleşir.Ama şunu anlamıyorum,bu forumda bir sürü yeni arkadaş var ,gerçekten bu işe gönül vermiş ve de hobiyi seven bu arkadaşlardan nasıl toparlanamadı sayı ,valla biz dört gözle beklerdik vede paylaşamazdık ,tamam ekonomik durumlar söz konusu ama piranha hobisi lepistes,japon hobisi gibi değilki,tarantulalar bile çabuk el değiştiriyor,bilemiyorum .Bu hobi 3-5 kişiyle devam ettirilmezki,umarım yeni arkadaşlar bayrağı devam ettirirler,sizlerde öncülük edersiniz,selam ve sevgilerimle.
Serdar KALMAZ
İstanbul / 50

Çevrimdışı shooter

Katılımcı Piranhacı

Katılımcı Piranhacı

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 02.11.2011 22:21   İleti başlığı: Re: Piranha İthalatı   

mehmetsovuk yazdı:
Zafer çok çaba sarfettin bu konu için. Her ne kadar bu ithalata katılamayacak olsamda senin gayretini takip ettim. (Çünki başka bi balık bakabilcek ekipmanım yok). Sen bu sorumluluğu üzerine alıp menfaat gözetmeksizin forum için faydalı olmaya çalıştın. Emeklerinden dolayı teşekkür ederim kardeşim.

Kısmet diyelim abi,belki başka bahara :onay:
Resim

Resim
Resim

Çevrimdışı shooter

Katılımcı Piranhacı

Katılımcı Piranhacı

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 02.11.2011 22:24   İleti başlığı: Re: Piranha İthalatı   

T.Aygul yazdı:
Zafer seni öncelikle tebrik ederim. Dirençin kırılmasın diye çok olumsuz konuşmadım.
Ama bu işe bugüne kadar çok insan niyetlendi. Ben direk balıkları getirmeyi bile denedim.
Dirençin kırılmasın şu an ki durumdan şunu anlıyoruz, ithalat istendiği an yapılabilir. Bence hiç moralini bozma vazgecme de. Sonuçta o balıklar haftalardır o listede . İthalat yapılabileceğini sürekli olarak arkadaşlara bildirelim mutlaka talep olacaktır. Sonuçta bu adam sürekli balık getiriyor. Elimizde liste olsun, bakarsın adam listesine cariba ve manueli de sokar o zaman saldırırız ve elimizde 6.000tl lik bir liste olur.
Ne demiş adamın biri " Durmak yok yola devam " :D

Herkese saygılarla

Tandoğan abi açıkça söylemek gerekirse ben aradan çekildim,bu saatten sonra kendi başımın çaresine bakmayı planlıyorum.Yani balık getirirsemde kendime getirmeyi düşünüyorum .
Resim

Resim
Resim

Çevrimdışı shooter

Katılımcı Piranhacı

Katılımcı Piranhacı

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 02.11.2011 22:40   İleti başlığı: Re: Piranha İthalatı   

operaserdar yazdı:
Zafercim öncelikle ithalat konusundaki gayret ve emeğin gerçekten taktire şayan ,keşke gerçekleşseydi ,umarım gerçekleşir.Ama şunu anlamıyorum,bu forumda bir sürü yeni arkadaş var ,gerçekten bu işe gönül vermiş ve de hobiyi seven bu arkadaşlardan nasıl toparlanamadı sayı ,valla biz dört gözle beklerdik vede paylaşamazdık ,tamam ekonomik durumlar söz konusu ama piranha hobisi lepistes,japon hobisi gibi değilki,tarantulalar bile çabuk el değiştiriyor,bilemiyorum .Bu hobi 3-5 kişiyle devam ettirilmezki,umarım yeni arkadaşlar bayrağı devam ettirirler,sizlerde öncülük edersiniz,selam ve sevgilerimle.

Serdar abi,geçmiş dönemde hepinizin paylaşmış olduğu tecrübeler ,yapmış olduğunuz faliyetler ve herşeydende öte Piranha hobisine gönül vermiş olmanız gerçekten beni çok etkiliyor.Bir çok şeyi eski abilerimizden arkadaşlarımızdan öğrendik.Bizlerin şuan paylaşmış olduğu billgiler ve tecrübeler tamamen sizin eseriniz.Benimde bu farumdaki en büyük gayem gelecek nesil Piranhacılara sizler gibi örnek olabilecek nacizane birkaç tecrübe bırakabilmek.İthalat olmadı, kısmet diyelim konu hakkında çok fazla yorum yapmamayı tercih ediyorum.
Herşeyin hayırlısı,ama şuan için seninde söylediğin gibi iki elin parmaklarını geçmeyecek kadar az olan değerli piranhacı arkadaşımla bu hobiyi ayakta tutmaya çalışıyoruz ve bu beni gerçekten çok üzüyor.
Resim

Resim
Resim

Çevrimdışı redcariba

Kayıtlı Üye

Kayıtlı Üye

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 03.11.2011 14:31   İleti başlığı: Re: Piranha İthalatı   

Zafer uğraşların için saol fakat hemen pes etme derim ilk adımı attın talep topladın, şimdi sıra ikinci adımda, ithalat listesine farklı piranha türlerinin girmesi durumunda ikinci hamleyi yap listeyi yayınla eski ve yeni talepleri birleştir. İthalat gerçekleşsin herkez istediği türe kavuşsun...
Gökhan AKDOĞAN
İSTANBUL

Çevrimdışı operaserdar

Koleksiyoncu

Koleksiyoncu

İletiTarih: 03.11.2011 15:51   İleti başlığı: Re: Piranha İthalatı   

Zafercim aslında şu an uğur arkadaşımız toplu yada tek tek satıyor ,satıştaki balıklar ,Rhom ,elongatus,cariba ,natteri,serralatus ve belkide piraya ,bir araya gelip bu alımı gerçekleştirebilirsiniz,ithalattan garanti yeterki balıkta anlaşın ,nacizane hatırlatayım dedim.Tabii Uğurla görüşün önce netleştirin belki vazgeçmişte olabilir.selamlar.
Serdar KALMAZ
İstanbul / 50

Çevrimdışı shooter

Katılımcı Piranhacı

Katılımcı Piranhacı

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 03.11.2011 16:05   İleti başlığı: Re: Piranha İthalatı   

operaserdar yazdı:
Zafercim aslında şu an uğur arkadaşımız toplu yada tek tek satıyor ,satıştaki balıklar ,Rhom ,elongatus,cariba ,natteri,serralatus ve belkide piraya ,bir araya gelip bu alımı gerçekleştirebilirsiniz,ithalattan garanti yeterki balıkta anlaşın ,nacizane hatırlatayım dedim.Tabii Uğurla görüşün önce netleştirin belki vazgeçmişte olabilir.selamlar.

Hatırlatma için teşekkür ederim Serdar abi tabiki arkadaşlarımız düşünürse şuan Uğur (TORK)tek tek de satıyor elindeki balıkları irtibata geçebilirler.
Resim

Resim
Resim

Çevrimdışı subarusti

Katılımcı Piranhacı

Katılımcı Piranhacı

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 08.11.2011 11:05   İleti başlığı: Re: Piranha İthalatı   

turog yazdı:
Zafer abi ben serrasalmus almayı düşünüyorum ama bunların fiyatları belli mi? :?

Fiatlar benim bildiğim en son belli olur. Verilen siparişe göre maliyeti değişkenlik gösteriyor çünkü.
Tahminimce ortalama red belly 100-150 civarı serralar 300 tl ve üstü
Sinan AYDIN
Ankara

Ara verdi.

Çevrimdışı İHTİYAR PİRANHACI

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 26.11.2011 10:52   İleti başlığı: Re: Piranha İthalatı   

Zafer kardeşimizin iyi niyetle açtığı bu başlık ithalat maalesef gerçekleşmediği için kilitlenmiştir. İleride gerçekleştiğinde yeniden açılmasını umuyorum.
Emek verilmiş bir akvaryumun kötüsü olmaz, sadece eksiği ya da fazlası olur (İhtiyar)
An aquarium that is worked on correctly will not be bad, there will be more than expected(old)
Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Bu konu kilitlenmiştir, iletilerinizi düzeltemezsiniz ve cevap yazamazsınız.
 19 sayfadan 19. sayfa [ 285 ileti ]
[Sayfaya git]   Önceki  1 ... 15, 16, 17, 18, 19

Kimler çevrimiçi
Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu forumda yeni konular açabilirsiniz
Bu forumda konulara cevap yazabilirsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz