Siyah Akvaryum / Siyah Piranha - Rhom / HAYDUT'un Evi

Yetkili: Moderatör

Konuya cevap yaz
 2 sayfadan 2. sayfa [ 18 ileti ]
[Sayfaya git]   Önceki  1, 2
Yazar Mesaj

Çevrimdışı Melih PEHLEVAN

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 12.11.2016 22:38   İleti başlığı: Re: Siyah Akvaryum / Siyah Piranha - Rhom / HAYDUT'un Evi   

Alıntı ile cevapla İletiyi rapor et 

Yeni balığınız hayırlı olsun.Yeni kurulum yapılıp yeni balık alındığı vakit her daim heyecanım,aynı zamanda aldığım haz bir başka olur.Tabi bu istek aylar,yıllar geçtikçe azalıyor fakat benim temennim azalmaması yönünde.Zira bildiğiniz üzere balık hızlı boylanan bir türden değil,bu da sabır sınırlarınızı zorlayabilir.Umarım ki şimdiki heyecanınız hep ilk günkü kadar şiddetli devam eder :irish:
Resim
120×65×50
20x Pygocentrus Nattereri - Wild Oscar
Sayfa başı Profile bak Özel mesaj gönder 

Çevrimdışı ÖZTÜRK

Kayıtlı Üye

Kayıtlı Üye

İletiTarih: 12.11.2016 23:36   İleti başlığı: Re: Siyah Akvaryum / Siyah Piranha - Rhom / HAYDUT'un Evi   

Melih PEHLEVAN yazdı:
Yeni balığınız hayırlı olsun.Yeni kurulum yapılıp yeni balık alındığı vakit her daim heyecanım,aynı zamanda aldığım haz bir başka olur.Tabi bu istek aylar,yıllar geçtikçe azalıyor fakat benim temennim azalmaması yönünde.Zira bildiğiniz üzere balık hızlı boylanan bir türden değil,bu da sabır sınırlarınızı zorlayabilir.Umarım ki şimdiki heyecanınız hep ilk günkü kadar şiddetli devam eder :irish:

Teşekkür ederim...
Balık ve akvaristlik hakkında bana yetecek kadar bilgi ve tecrübeye sahip olduğumu sanıyorum...
Söylediklerinizi,bu hobiye yeni başlayanlar adına,tasdikli yorum... (zamanın da yaşadık)

Allah;hem balığıma hem bana ömür verdikçe,buradayız. :onay:

En son Aytaç DEMİRKOL tarafından, 13.11.2016 08:40 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
Türçke İmla Kuralları.

Çevrimdışı ÖZTÜRK

Kayıtlı Üye

Kayıtlı Üye

İletiTarih: 13.12.2016 21:48   İleti başlığı: Re: Siyah Akvaryum / Siyah Piranha - Rhom / HAYDUT'un Evi   

Gelen yoğun istek üzerine,bugün iş çıkışı;Gün Işığı 3 çip'li 65 cm uzunluğunda led alıp,akvaryumun üst (plastik) büyük kapağının iç kısmına uygun şekilde montajlayıp,diğer daha koyu renkte ki aydınlatma düzeneğimi,yine kendi ellerimle bozdum...Daha iyi olduğu aşikar...
Bu süreci özellikle beklemiştim ki;Haydut'un ortamına iyice adapte olması benim için önemliydi...

Daha önce boyadığım iki parça plexiglass'ı sağ ve sol yanlara (yine hafif gölge düşürmesi için) ortadaki boyamadığım düz(şeffaf) plexiglass'ı da olduğu gibi kullandım ve bu aydınlatmaya bir de (arkadan) anahtar bağlatarak,istediğim zaman kolayca açıp kapatabiliyorum ve yakında bundan da kurtularak,mekanik ayarlanabilir priz almayı düşünüyorum...

Detay resimleri aşağıdaki gibidir...

Resim

Resim

Resim

:nazar: :onay:
...

En son Aytaç DEMİRKOL tarafından, 14.12.2016 21:23 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
Resim Düzenlenmesi Yapıldı.
Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Konuya cevap yaz
 2 sayfadan 2. sayfa [ 18 ileti ]
[Sayfaya git]   Önceki  1, 2

Kimler çevrimiçi
Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

Bu forumda yeni konular açabilirsiniz
Bu forumda konulara cevap yazabilirsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz