KEŞKE BİRİLERİ OLSA...

Yetkili: Moderatör

Konuya cevap yaz
 4 sayfadan 4. sayfa [ 50 ileti ]
[Sayfaya git]   Önceki  1, 2, 3, 4
Yazar Mesaj

Çevrimdışı HergeLe

Üretim Başarısı

Üretim Başarısı

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 25.09.2015 14:44   İleti başlığı: KEŞKE BİRİLERİ OLSA...   

Alıntı ile cevapla İletiyi rapor et 

Bende maddi ve manevi hertürlü destege varim arkadaslar, forumunuz sahipsiz degil, burda Cok eglenceli vakit gecirdim,cok sey ögrendim, ve en önemlisi Cok degerli insanlar ile tanistim , yüz yüze görüsmesemde hala whatsapp , Veya facebooktan konusuyorum denk geldikce.Yurt disinda olmama Ragmen taner abi bana bir Cok kez Sticker yolladi,kargo vs.kendi cebinden ödüyerek, bunlar Cok güzel seyler , elimden geldigi kadar girmeye calisiyorum foruma , tapatalk uygulamasi Serkan abinin dedigi gibi zaten bir Cep uygulamasi, bu yüzden baska bir uygulamaya ne gerek varki? Tapatalk u herkes yükleyebilir ( bu devirde herkes Smartphone a sahip) , ordan yorum atmak ve resim paylasmak Cok KOLAY ve hizli sekilde gerceklesiyor.

Ferit arkadas seninde forumu hareketlendirmek icin elinden geldigini yaptigini düsünüyorum, ama elestirilerin kirici olmus, belki forumda bazi arkadaslar paylasim yapmayabilir, veyahut yorum, bu ama forumu terk ettikleri Veya sokaga attiklari anlamina gelmez , arka pilanda herkes burda zaten.Bu konuda yönetimin sucu yok , genel olarak herkes zaman zaman hobbye ara veriyor , Veya zamani olmuyor , bunu kim yasamadiki ? Yeni Moderatörler alinmasi iy olur , yeni kanlar ile hareketlilik gelir foruma.

>>> Rocky The RHOMBEUS <<<
||| THE MOST AGRESSIVE PIRANHA EVER |||

#ProudRhombeusKingRocky

Sayfa başı Profile bak Özel mesaj gönder 

Çevrimdışı Mehmet SOVUK

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 25.09.2015 20:17   İleti başlığı: Re: KEŞKE BİRİLERİ OLSA...   

Bu konu altındaki yazıları ve özellikle yönetimi hedef alan yazıları okuyorum da sanki hiçbir yönetici birşey yapmıyor veya yapmadı gibi bir algı oluşturulmaya çalışılıyor gibi. Sizlerin görmediği ve farketmediğiniz yanlışları bizler düzeltiyoruz, forumun idamesinde gerekli olan maddi desteği geçmişte olduğu gibi yine biz yöneticiler karşılıyoruz, forumun düzenini bozan birileri olursa bu eski arkadaşımız bile olsa forumdan biz banlıyoruz, bu sebeple o insanlarla bizim aramız açılıyor. Daha aklıma gelmeyen bir sürü şey var. İnsanların geneli elle tutulan, gözle görülen şeylere önem verdiği için bizim varlığımız hissedilmiyor sanırım. Eski üye ve yönetici arkadaş ve abilerimiz yorumlarında zaten bu tür konuları iyi bildikleri için sağlıklı yorumlar yapmışlar. Tabi içlerinde yeni veya orta derecede olan arkadaşların yorumları da güzel. Fakat bir olayı yaşamadan, içinde bulunmadan, o konu hakkında bilgisi olmayıp yorum yapan arkadaşların da heyecanına yenik düşmemeleri lazım. Eleştirileri düşünerek, kırmadan yapmaya özen göstermenizi rica ediyorum.
Mehmet SOVUK
Avcılar / İSTANBUL
High Tech Planted Tank: 75*50*50

Çevrimdışı Mr.Piranha

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 01.10.2015 22:23   İleti başlığı: Re: KEŞKE BİRİLERİ OLSA...   

Özellikle yaz dönemlerinde ve bazı teknolojik sebeblerden ötürü kaymaların olduğu doğrudur..Tek türe dayalı bir hobinin bu seviyede olması bile gerçekten çılgınca bir durum..

En başından beri içinde olanlar nerden nereye gelindğini çok iyi bilir.Bir doygunluk var evet buda önemli bir etken ama bıkkınlık asla olmadı..

Cağımızda iletişim kanallarının değişmesi facebook,whatsp,vb uygulamalar geriden gelen neslim blgye kolay ulaşması (bizim sayemizde) sömürmesi ve katılımcı olmamasıda buna etken..

Bu işler birazda hobicilerin katılımı artması yada arttılması ile olur.Biz kendimizi her zaman revize ettik hem bilgi hem teknik olarak etmeyede devam ederiz edeceğiz..

Her zaman diyoruz içinde olan o havayı soluyan herkes bilirki forum bizim evladımız gibidir.Kırgınlık dargınlık olur ama arkamızı dönemeyiz bırakamayız.Bu uğurda giden gider kalan sağlar bizimdir durumunu çok yaşadık bende o durumlardan dönüp gelenlerden biri oldum.

Sağ olsun arkadaşlarım emeklerimi asla görmezden gelmediler hakkını verdler.

Biz üstümüze düşen herşeyi teknik v.b konularda yaparız kendi aramızda çözüme kavuştururuz derleriz yenileriz.Tabi ki bunlar bir anda olacak şeyler değil.

Umarım yaptığımız zamanda karşılığını alabilirz!!
MURAT YÜCE /
Olmaz olmaz deme olmaz olur..

Çevrimdışı Frttrk

Piranhacı

Piranhacı

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 01.10.2015 23:41   İleti başlığı: Re: KEŞKE BİRİLERİ OLSA...   

Sevgili büyüklerim ve Yöneticilerim,

Öncelikle böyle bir oluşum yaptığınız için sizlere minnettarım, hem sevdiğim türler hakkında bilgi topluyor, hemde kiminiz gibi güzel abilikler, dostluklar kazanıyorum. Sanırım söylediklerimden yanlış anlamlar çıkartanlar olmuş bir açıklama yapma gereği duydum.
Aylarca sitede aktif oldum yeni bir paylaşım var mı diye, hiçbir sosyal medyada bağlantım yokken gün içinde defalarda bu siteyi takip ettim, çünkü sevdim. Forumda alt kısımda siteye girenleri gördüm fakat hiç bir yorum veya paylaşım yapmadıklarını anladım, belki dediğiniz gibi yaz ayları, belki işler güçler, belkide iş körlüğü. Bazen öyle birşey olur ki toplum olarak yanlış veya hatalı bir durum söz konusu olur ama o gözümüzün önünde olduğunda bir süre sonra göz alışır ve iş körü olunur bizi rahatsız etmez. Acaba herkes bunu mu yaşıyor diye düşündüm, bu başlığı açmamda ki tek etken budur. Geçmişte yazılarını okuduğum bir çok kişi tekrardan buraya çekebilmekti. Kimine göre bu yanlış anlaşıldı kimine göre normal karşılandı. Amaç olarak ve konuşmalarımda kimseyi hedef alarak konuşmadım sözlerimi seçerek konuştum, fakat uzun cümlelerin içinden seçilecek bir kaç kelime üzerinden değerlendirmeler yapıldı. Portreye dar açıdan değiş geniş pencereden bakmanızı istedim. Kolay kolay kırılacak ve küsecek bir yapıda değili bunu beni tanıyanlar bilir. Resul abimin bana söylemiş olduğu bir laf var sen bu site için ne yaptın diye, Abi illa gözle görülecek birşey olmasını istiyorsan çevremde girmiş olduğum tüm sitelerde bizler gibi bu türü besleyen herkesi bu forma yönlendiriyorum. Sizlerin yapmış olduğu bu eserlerin yayılmasını istiyorum. Belki günlerce belkide gecelerce uğraştığınız bu eserlerin nasıl olduğunu herkese göstermeye çalışıyorum. Buna ihtiyacınız yok ama yaptığınız nesillere çok güzel birer örnek teşkil ediyor, sizler birer ilham kaynağısınız ve sizlerden herkesin yararlanabileceğini düşünüyorum. Aktif olarak burada olmadığınız için bu düşünceleri kimseyle paylaşamıyorum. İstiyorum ki burada bazı yenilikler olsun yapılacak değişiklikler herkesde farklı bir algı yaratsın ve isteyerek buraya giriş yapsınlar. Tek düşüncem budur, yanlış anlaşılmış olmak beni biraz soğutsada yinede bura internete girdiğim ilk adres. Cümlelerimde eğer sizlerden birisini kırdıysam ÖZÜR DİLERİM

Saygılarımla
Serrasalmus Rhombeus Rio İriri
Serrasalmus Rhombeus Black Daimond
Serrasalmus Spilopleura
Pygocentrus Cariba

By Ferit

Çevrimdışı Mr.Piranha

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 02.10.2015 11:10   İleti başlığı: Re: KEŞKE BİRİLERİ OLSA...   

Bence faydalı bir başlık oldu, kurumlarında kişilerinde zaman zaman kendilerini Check etmeleri gerekir.

Çoğu kişi belkide karşılıklı tanışmadığından yazı ile ıfade edilen şeyler yanlış anlatılıp algılanabiliyor.

Buda zaman içersinde çözlür..
MURAT YÜCE /
Olmaz olmaz deme olmaz olur..
Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Konuya cevap yaz
 4 sayfadan 4. sayfa [ 50 ileti ]
[Sayfaya git]   Önceki  1, 2, 3, 4

Kimler çevrimiçi
Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu forumda yeni konular açabilirsiniz
Bu forumda konulara cevap yazabilirsiniz