Sistem saati: 29.03.2024 16:26
Tüm zamanlar UTC + 2 saat

Alım Satım Üye Şikayetleri ve Yönetim Uyarısı Hk.

Yetkili: Moderatör

Konuya cevap yaz
 1 sayfadan 1. sayfa [ 1 ileti ]

Yazar Mesaj

Çevrimdışı İHTİYAR PİRANHACI

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 16.12.2012 15:40   İleti başlığı: Alım Satım Üye Şikayetleri ve Yönetim Uyarısı Hk.   

Alıntı ile cevapla İletiyi rapor et 

Son zamanlarda alım satımlarda bazı üye arkadaşlarımız arasında problemler yaşandığı ve bu problemlerin foruma yansıdığı görülmektedir.

Alım satımlar her ne kadar bütün riskleri Alıcı ve Satıcı yönünde olsada bazı üyelerimizin alım satımda verilen sözlere uymaması, balıkların teslim anında ölü çıkması, (Ölü olarak gönderilmiş olması tabi bunun ispatı nasıl olur otopsi lazım :mrgreen: ) bedelinin ödenmemesi, alacağım deyip balığın ayrılması ve alıcı yada satıcının oyalanması vb. bunu defalarca yapması durumunda şikayetlerin artması ile bazı yaptırımlarda yönetim tarafından uygulanmak zorunda kalınacaktır. (Bunun için üye hakkındaki şikayetin birden fazla olması yeterlidir. )

Hiç bir üyemizin bu konuda mağdur olmasını istemeyiz , öncelikle mağdur olmamak için alım satımda daha dikkatli olmanız ve olası risklerde mağduriyetin size ait olacağını unutmamanız gerekir Yönetimin bunda hiç bir sorumluluğu ve taahhüdü olamaz.

Bazı arkadaşlar şikayetlerini başlık açarak dile getirmektedirler. Bu tür başlıklar anında Moderatör arkadaşlarım tarafından silinmektedir. Doğruluğunu yada yanlış olduğunun yorumunu bunu ilan ederek yapamayız. Bu tür şikayetlerinizi direk Yönetime bana yada Moderatör arkadaşlarıma yapmanız gerekir ki gereken muhakkak yapılır

Bundan sonra Alım satımlarda birden fazla sözüne uymayan, Alıcı yada satıcıyı mağdur eden üyeler için Öncelikle uyarma yapılacak tekrarı halinde a) Başlığının kilitlenmesi ve bir daha ilan açmasına izin verilmemesi b ) geçici uzaklaştırma ve bu davranışlarını aşırı derecede yapması durumunda ise c) banlama dahil her türlü yaptırım yapılacaktır.

Üyelere duyurulur.

Başlık açık kalacak ama kimse isim vererek şikayetlerini dile getirmesin sadece yorumlarınızı yazabilirsiniz istiyorsanız.
Emek verilmiş bir akvaryumun kötüsü olmaz, sadece eksiği ya da fazlası olur (İhtiyar)
An aquarium that is worked on correctly will not be bad, there will be more than expected(old)
Sayfa başı Profile bak Özel mesaj gönder 
Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Konuya cevap yaz
 1 sayfadan 1. sayfa [ 1 ileti ]

Kimler çevrimiçi
Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir

Bu forumda yeni konular açabilirsiniz
Bu forumda konulara cevap yazabilirsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz