Sistem saati: 29.03.2024 08:00
Tüm zamanlar UTC + 2 saat

Piranhalar.com 17 Yaşında!!

Yetkili: Moderatör

Konuya cevap yaz
 1 sayfadan 1. sayfa [ 11 ileti ]

Yazar Mesaj

Çevrimdışı wetehan

Kurucu Üye

Kurucu Üye

İletiTarih: 30.04.2022 21:50   İleti başlığı: Piranhalar.com 17 Yaşında!!   

Alıntı ile cevapla İletiyi rapor et 

15 yıl aradan sonra tüm piranhacılara selamlar olsun.
Bilyap forum arayüzü ile piranhacıların toplanmaya başlanmasının 22. yılı, forumun 17. Yılı kutlu olsun.
Bizi dışlayan tüm sanal toplulukların tutunamayıp, çoğu uluslararası piranha forumlarının kapandığı ve kurduğumuz forumun hala aktif olması gurur verici.
Bayrağı taşıyan herkesin emeklerine sağlık.
Forumun ilk yoldaşları Can Bakır, Murat Yüce, Resul Çalışkan, Caner Güven, Mirsat Behçet ve adını sayamadığım tüm forum ailesine selamlar.

Metehan
....MeTe HaN....
Www.PiranhalaR.coM
Sayfa başı Profile bak Özel mesaj gönder 

Çevrimdışı Dr.CaPa BuRRo

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 30.04.2022 22:22   İleti başlığı: Re: Piranhalar.com 17 Yaşında!!   

Tekrardan hoşgeldin,sanırım ben geldiğimde sen forumdan ayrılmıştın o yüzden pek tanışıklığımız olmadı ama böyle bir ortam kurmanız ve bizimde bunda katkımızın olması mutluluk verici.Uzun yıllar forumun ayakta kalması cok olumlu ve başarılı bir duruş.Daha nice uzun senelere inşallah.
SERKAN ORBAY AKBAYIR

Serrasalmus Manueli (METİN OKTAY)

Çevrimdışı яєѕυℓ çαℓışкαη

Administrator

Administrator

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 01.05.2022 14:21   İleti başlığı: Re: Piranhalar.com 17 Yaşında!!   

Mete tekrar hoş geldin önümüzdeki pazar akşamı utkunun yeni mekanında toplanmayı düşünüyoruz. Eskisi gibi güzel bir toplantı yapıp hep beraber eski günlerimizi anarız. Herkesi davet ediyoruz, detayları buradan ve facebook gurubundan paylaşacağım.
Resim
S. Manueli (40 cm)
Üretim Başarısı

Çevrimdışı wetehan

Kurucu Üye

Kurucu Üye

İletiTarih: 02.05.2022 14:26   İleti başlığı: Re: Piranhalar.com 17 Yaşında!!   

Dr.CaPa BuRRo yazdı:
Tekrardan hoşgeldin,sanırım ben geldiğimde sen forumdan ayrılmıştın o yüzden pek tanışıklığımız olmadı ama böyle bir ortam kurmanız ve bizimde bunda katkımızın olması mutluluk verici.Uzun yıllar forumun ayakta kalması cok olumlu ve başarılı bir duruş.Daha nice uzun senelere inşallah.

Serkan hoşbuldum, seninle 4-5 ay kesişmişiz eski mesajlara baktım ancak askerde olduğum için aktif değildim.
Hep beraber nice senelere olsun.

яєѕυℓ çαℓışкαη yazdı:
Mete tekrar hoş geldin önümüzdeki pazar akşamı utkunun yeni mekanında toplanmayı düşünüyoruz. Eskisi gibi güzel bir toplantı yapıp hep beraber eski günlerimizi anarız. Herkesi davet ediyoruz, detayları buradan ve facebook gurubundan paylaşacağım.

Resul hoşbuldum, dümene sahip çıkmışsın tekrar emeklerine sağlık.
Pazar bir hasret giderelim kısmetse.
Tüm piranha ailesi davetli.

İlk fırsatta forumu ios ve android markette uygulama olacak şekilde güncelleyeceğiz arkadaşlar. Basit bir arayüzle face gruplarından çok daha kolay bir kullanım haline gelecek. Bu şekilde forumu biraz aktifleştirebiliriz.
....MeTe HaN....
Www.PiranhalaR.coM

Çevrimdışı Aytaç DEMİRKOL

Administrator

Administrator

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 02.05.2022 20:32   İleti başlığı: Re: Piranhalar.com 17 Yaşında!!   

Aplikasyon uygulama forum için çok güzel olur face grubundan dan daha bakidir bu forum. :onay: Ney yapılması gerekiyor ise yapalım bencede.
Rhombeus (xingu)
Rhombeus (black peru)
Spilopleura (gold)
Natteri
Canlı doğuranlar (moscow green,alman,gold,full red lepistes-blackmolly,ingilizplati)jawamoss,helana)
Beta halfmoon

American Pitbull Terrier (Rednose)
Lovebird Personata

Çevrimdışı Dr.CaPa BuRRo

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 02.05.2022 22:31   İleti başlığı: Re: Piranhalar.com 17 Yaşında!!   

PiRaNHaCI yazdı:
Dr.CaPa BuRRo yazdı:

Serkan hoşbuldum, seninle 4-5 ay kesişmişiz eski mesajlara baktım ancak askerde olduğum için aktif değildim.
Hep beraber nice senelere olsun.

яєѕυℓ çαℓışкαη yazdı:

Resul hoşbuldum, dümene sahip çıkmışsın tekrar emeklerine sağlık.
Pazar bir hasret giderelim kısmetse.
Tüm piranha ailesi davetli.

İlk fırsatta forumu ios ve android markette uygulama olacak şekilde güncelleyeceğiz arkadaşlar. Basit bir arayüzle face gruplarından çok daha kolay bir kullanım haline gelecek. Bu şekilde forumu biraz aktifleştirebiliriz.

Aynen haklısın askerdeyken biraz olmuştu sohbetimiz,artık daha fazlasına.
SERKAN ORBAY AKBAYIR

Çevrimdışı Mr.Piranha

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 03.05.2022 12:29   İleti başlığı: Re: Piranhalar.com 17 Yaşında!!   

Çoğu topluluklarda olaylar artık ınstagram yada face ye kaydı, ama burda emek ve bilgi çok büyük.Forumun yeri her zaman ayrı.
MURAT YÜCE /
Olmaz olmaz deme olmaz olur..

Çevrimdışı wetehan

Kurucu Üye

Kurucu Üye

İletiTarih: 03.05.2022 12:39   İleti başlığı: Re: Piranhalar.com 17 Yaşında!!   

Bahane yok, tekrar forumda toplanacağız.
Mobil çağdayız, tarayıcı aracılığı ile forumlar artık eziyet.
Planlama yapalım ve tüm üyelerinde önerileri ile yolumuzu çizelim.

NELER YAPILABİLİR?

Forum uygulama olarak mobil marketlere yüklenecek, faceden dahil daha kolay bir kullanıma sahip olacak. İlk fırsatta buna başlayalım.

Forumdaki çoklu bölümleri sadeleştirerek daha basit bir ana ekran oluşturalım. Zamanında bölümleri abartmışız, çoğu boş yere alan işgal ediyor.

Bölüm başlıklarındaki ingilizce çeviriler kaldırılsın, uygulama da çok kalabalık gözükecek. Zaten artık oto çeviriciler var.

Eski kemik üyelere davet gönderelim. Piranha beslemekten öte piranha sevenler tekrar toplansın.

Canlı yem yasaklansın, mevcut videolar kaldırılsın.

Rütbeler bile kaldırılabilir.

Tüm üyelerden önerileri bekliyoruz.
....MeTe HaN....
Www.PiranhalaR.coM

Çevrimdışı Mr.Piranha

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 03.05.2022 12:53   İleti başlığı: Re: Piranhalar.com 17 Yaşında!!   

İşlevini oldukça yitiren konu başlıkları var(amazon hakkında herşey, diğer akvaryum canlıları) gibi 2-3 senedir hareket görmeyen tek tük yazılmış. Tabi O dönemde bunlar gerekli idi hareket çok çok iyi idi.

Sadeleştirme yapılırken eleme yapılabilecek şeyler var, efektif kullanma adına faydalı olacağını düşünüyorum.
MURAT YÜCE /
Olmaz olmaz deme olmaz olur..

Çevrimdışı wetehan

Kurucu Üye

Kurucu Üye

İletiTarih: 03.05.2022 13:04   İleti başlığı: Re: Piranhalar.com 17 Yaşında!!   

Murat bu forumu günün 18 saati msn paralelinde kurduk, yeri geldi kaç öğün atladık hatırlamıyorum. Bu süreçte senin emeklerinde asla unutulamaz.
Tavsiyelerini detaylı yaz, akşam Resul ve Aytaç kolları sıvayacak.

Benden bir tavsiye daha;
Genus Pristobrycon eklensin. Piranhaya dahil edildi, biz de dışlamayalım. İlk fırsatta ülkemize gelsinler, 4 alt türü var, Cafer bir türü getirmiş 6 yıl önce kimsenin haberi yok.

Wimple piranha gibi türleri dahil edelim, yakında gelecek ülkemize. Sexually dimorphic tür, üretim denenebilir.

Myleus Schomburgki tarzı akraba türlere de ağırlık verelim. İlk fırsatta getirelim, tecrübe edelim.
....MeTe HaN....
Www.PiranhalaR.coM

Çevrimdışı Dr.CaPa BuRRo

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 10.05.2022 14:10   İleti başlığı: Re: Piranhalar.com 17 Yaşında!!   

Aplikasyon şart,artık herşey telefonda pc başında insan az kaldı.

Eski üyeleride geri getirtme fikri güzel,o eski ortam cok iyiydi.
SERKAN ORBAY AKBAYIR

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Konuya cevap yaz
 1 sayfadan 1. sayfa [ 11 ileti ]

Kimler çevrimiçi
Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Bu forumda yeni konular açabilirsiniz
Bu forumda konulara cevap yazabilirsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz