200 lt ye dış filtre

Yetkili: Moderatör

Konuya cevap yaz
 3 sayfadan 2. sayfa [ 31 ileti ]
[Sayfaya git]   Önceki  1, 2, 3  Sonraki
Yazar Mesaj

Çevrimdışı kerim_1905

Kayıtlı Üye

Kayıtlı Üye

İletiTarih: 06.03.2012 17:57   İleti başlığı: Re: 200 lt ye dış filtre   

Alıntı ile cevapla İletiyi rapor et 

Anıl sen ısıne hangısı gelıyosa onu al ısını gorur fazlasıyla bende kullanıyorum ve gayet memnunum kardesım
Kerim TASTAN
27
ISTANBUL/Esenyurt
(Kuyumcu imalatcısı
110*50*60 8 Adet NATTERERI
90*40*40 3 Disi 1 Erkek Kafalı Yunus Kolonisi

Piranha Bir Tutku Bir Asktır
Sayfa başı Profile bak Özel mesaj gönder 

Çevrimdışı ANIL YURTSEVER

Kayıtlı Üye

Kayıtlı Üye

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 06.03.2012 18:59   İleti başlığı: Re: 200 lt ye dış filtre   

kerim_1905 yazdı:
Anıl sen ısıne hangısı gelıyosa onu al ısını gorur fazlasıyla bende kullanıyorum ve gayet memnunum kardesım

Sağolasn Kerim bakalım artık hayırlısı alıp görücez.
Anıl YURTSEVER
Resim

Çevrimdışı Tandogan.Aygul

TPF Tecrübeli Üyesi

TPF Tecrübeli Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 08.03.2012 15:57   İleti başlığı: Re: 200 lt ye dış filtre   

kerim_1905 yazdı:
Tandogan arkadas ogrencı oldugunu ve alabılecegı marka ve modelı basta belırtmıs zaten bu sekılde assagılıcı tebessumlere gerek yok oda bılıyodur emın ol eheaım kalıtesını maddı gucunun yettıgı kadarını yazmıs cın malı veya jupıter malı oldugu tartısımıyoruz............

Kimsenin maddi gücüyle dalga gecmedim gecmem de. Çin mallarıyla sonuna kadar dalga gecerim. Böyle saçma sapan polemik yaratacak yazılar da yazmayın benimle ilgili. Maddi gücü diyorsun. 80 tlye alsa o filtreyi içini de dolduracak 100 tl de ona verecek. Bana içi dolu geliyor demeyin ürünü az inceleseniz numune yollandığını ürünün de garanti kapsamının sınırlı olduğunu da öğrenirsiniz. Sonuçta soylediğim marka ömürlük. Madem öğrenci arkadaşımız söylediğim markanın modelinin en düşük enerji tüketimine sahip olduğunu bilmediğini düşünüyorum. Eheim pro 200 8watt , jebo 829 35w. Sonuçta bu adama elektrik faturası da gelecek .
Ordaki dalga geçme çin malıyla alakalıydı. Sanırım yazılarımı da senin gibi Türkce'ye benzeyen ama Türkçe olmayan bir dille yazmalıyım ki sen rahat algıla.

tiorelax yazdı:
Sağol Mehmet abi ilgin için. Bazıları heralde kendi kullandıklarının reklamını yapmaya çalışmış bu vesileyle ama bende ukala olmanın luzumsuz olduğu kanaatindeyim.

Haddini aşacak kelimeler kullanmanı rica ederim. Sana insan gibi marka soyledik. İster al ister alma, gram umrumda olmassın bu yazılardan sonra. Adam gibi kafanda bir etüt yapsan ne demek istediğimi çok iyi anlarsın . Neyse yazdıklarını yaşının gençliğine veriyorum.
Ben burda birşeye yorum yapıyorsam bilgilendirme amaçlıdır. O ürün şu anda gerçekten çok uygun fiyatlı . Tavsiyemi yaparken senin geçtiğin yollardan geçtiğim ve bazı şeyleri tecrübe ettiğim için yazdım.
Neyse sana jebo dış filtrenle ömür boyu mutluluklar dilerim. Umarım bir gün ne demek istediğimi de anlarsınız .

murat BAKİ yazdı:
Anıl, tank hacminin 3-4 katı debide olan bir dış filtre işini layığıyla görür. Marka öneren arkadaşlar olmuş ; araştır ve maddi durumun hangisine el veriyorsa onu al derim ben. ;)

Bak Murat ne güzel söylemiş. Araştır maddi gücün hangisine yetiyorsa onu al. Ha bu arada Eheim'la herhangi bir ticari bağım yoktur. Benim yaptığım sadece bir tavsiyedir. Yaşasın Alman mallları :)

:jason:
Tandoğan AYGÜL
Samsun
2 Adet 100x50x50 çift katlı set
26 cm Serrasalmus Rhombeus

Çevrimdışı kerim_1905

Kayıtlı Üye

Kayıtlı Üye

İletiTarih: 08.03.2012 16:17   İleti başlığı: Re: 200 lt ye dış filtre   

T.Aygul yazdı:
kerim_1905 yazdı:
Tandogan arkadas ogrencı oldugunu ve alabılecegı marka ve modelı basta belırtmıs zaten bu sekılde assagılıcı tebessumlere gerek yok oda bılıyodur emın ol eheaım kalıtesını maddı gucunun yettıgı kadarını yazmıs cın malı veya jupıter malı oldugu tartısımıyoruz............

Kimsenin maddi gücüyle dalga gecmedim gecmem de. Çin mallarıyla sonuna kadar dalga gecerim. Böyle saçma sapan polemik yaratacak yazılar da yazmayın benimle ilgili. Maddi gücü diyorsun. 80 tlye alsa o filtreyi içini de dolduracak 100 tl de ona verecek. Bana içi dolu geliyor demeyin ürünü az inceleseniz numune yollandığını ürünün de garanti kapsamının sınırlı olduğunu da öğrenirsiniz. Sonuçta soylediğim marka ömürlük. Madem öğrenci arkadaşımız söylediğim markanın modelinin en düşük enerji tüketimine sahip olduğunu bilmediğini düşünüyorum. Eheim pro 200 8watt , jebo 829 35w. Sonuçta bu adama elektrik faturası da gelecek .
Ordaki dalga geçme çin malıyla alakalıydı. Sanırım yazılarımı da senin gibi Türkce'ye benzeyen ama Türkçe olmayan bir dille yazmalıyım ki sen rahat algıla.

tiorelax yazdı:
Sağol Mehmet abi ilgin için. Bazıları heralde kendi kullandıklarının reklamını yapmaya çalışmış bu vesileyle ama bende ukala olmanın luzumsuz olduğu kanaatindeyim.

Haddini aşacak kelimeler kullanmanı rica ederim. Sana insan gibi marka soyledik. İster al ister alma, gram umrumda olmassın bu yazılardan sonra. Adam gibi kafanda bir etüt yapsan ne demek istediğimi çok iyi anlarsın . Neyse yazdıklarını yaşının gençliğine veriyorum.
Ben burda birşeye yorum yapıyorsam bilgilendirme amaçlıdır. O ürün şu anda gerçekten çok uygun fiyatlı . Tavsiyemi yaparken senin geçtiğin yollardan geçtiğim ve bazı şeyleri tecrübe ettiğim için yazdım.
Neyse sana jebo dış filtrenle ömür boyu mutluluklar dilerim. Umarım bir gün ne demek istediğimi de anlarsınız .

murat BAKİ yazdı:
Anıl, tank hacminin 3-4 katı debide olan bir dış filtre işini layığıyla görür. Marka öneren arkadaşlar olmuş ; araştır ve maddi durumun hangisine el veriyorsa onu al derim ben. ;)

Bak Murat ne güzel söylemiş. Araştır maddi gücün hangisine yetiyorsa onu al. Ha bu arada Eheim'la herhangi bir ticari bağım yoktur. Benim yaptığım sadece bir tavsiyedir. Yaşasın Alman mallları :)

Bak ustad ben cep telefonundan foruma baglandıgım ıcın yazılarda sıkıntu oldugunu adımınlerede anlattım yazılar gayet okununur ve net ıkı nokta vırgule takılma 100 lıra nere 380 lıra nere cocuk gucu yettıgı marka hakkında bılgı ıstıyo bırak bu cın mallarını demek baska bosver kardesım yazık parana cın malları tavsıye etmıyorum demek bambaska kırıcı bı uslup olarak algıladım ve yazdım polemık falanda yok
Kerim TASTAN
27
ISTANBUL/Esenyurt
(Kuyumcu imalatcısı

Çevrimdışı Tandogan.Aygul

TPF Tecrübeli Üyesi

TPF Tecrübeli Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 08.03.2012 16:23   İleti başlığı: Re: 200 lt ye dış filtre   

Kerim tek bir soru soracağım. Dediğim siteye girip fiyata baktın mı?

Tandoğan AYGÜL
Samsun
2 Adet 100x50x50 çift katlı set
26 cm Serrasalmus Rhombeus

Çevrimdışı Centilmen

Kayıtlı Üye

Kayıtlı Üye

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 08.03.2012 16:38   İleti başlığı: Re: 200 lt ye dış filtre   

Bende Jebonun 4 sepetlisini kullaniyorum gayet guzel temizliyor.. Seste yok.. :tamam:
Yasin K. / 34 - İstanbul

Bilgisayar Teknisyeni - Satis, Destek

Motorcycles is a passion...

Çevrimdışı kerim_1905

Kayıtlı Üye

Kayıtlı Üye

İletiTarih: 08.03.2012 18:05   İleti başlığı: Re: 200 lt ye dış filtre   

T.Aygul yazdı:
Kerim tek bir soru soracağım. Dediğim siteye girip fiyata baktın mı?

O zaman yazdıgında bakmıstım 380 lıra falan kaldı aklımda o yuzden yazdım ındırımde vs yazıyodu sıtede
Kerim TASTAN
27
ISTANBUL/Esenyurt
(Kuyumcu imalatcısı

Kayıtlı Üye

Kayıtlı Üye

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 08.03.2012 18:50   İleti başlığı: Re: 200 lt ye dış filtre   

T.Aygul yazdı:
kerim_1905 yazdı:

tiorelax yazdı:

murat BAKİ yazdı:

Dikkat ettiyseniz bende bikaç ileti öncesinde bütçemin bu filtreye yettiğini yazdm ve gönül ister eheim olsun ama olmuyo diye de belirttim.Sizde kalkıp doğru düzgün bi açıklama yapmak yerine küçümseyici bi üslup kullandınız ki bende bu yüzden cevabımı o şekilde verdim ve birkaç arkadaş daha benimle aynı fikirde bu konuda.Sizin kadar bende eheim in çok kaliteli olduğunu,az enerji tükettiğini falan biliyorum merak etmeyin ve bundan sonra da yorum yapmamanıza sadece çok sevinirim çünkü danışabileceğim yeterince insan var sizden başka.
Anıl YURTSEVER
Resim

Çevrimdışı aykut_oruc

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 08.03.2012 20:31   İleti başlığı: Re: 200 lt ye dış filtre   

Arkadaşlar tamam konu fazla uzamasın isterseniz.. Yazılanları başından beri demin okudum bu kadar büyütülecek birşey yok.. Uslübunu çin mallarına kullanmış size karşı herhangi bir söylemi yok gibi geldi banada.. Yardımcı olmak adına linki bile tavsiye ettiği ürünün en uygununu aramış ve koymuş.. Burası paylaşım yeri herkes birbirine yardımcı olmaya çalışıyor..

Yeni motorun hayırlı olsun güle güle kullan Anıl.. :tamam:
----------Aykut Oruç DURMUŞOĞLU----------

Kayıtlı Üye

Kayıtlı Üye

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 08.03.2012 20:37   İleti başlığı: Re: 200 lt ye dış filtre   

aykut_oruc yazdı:
Arkadaşlar tamam konu fazla uzamasın isterseniz.. Yazılanları başından beri demin okudum bu kadar büyütülecek birşey yok.. Uslübunu çin mallarına kullanmış size karşı herhangi bir söylemi yok gibi geldi banada.. Yardımcı olmak adına linki bile tavsiye ettiği ürünün en uygununu aramış ve koymuş.. Burası paylaşım yeri herkes birbirine yardımcı olmaya çalışıyor..

Teşekkür ederim Aykut Abi sağolasın.
Anıl YURTSEVER
Resim

Çevrimdışı kerim_1905

Kayıtlı Üye

Kayıtlı Üye

İletiTarih: 08.03.2012 21:01   İleti başlığı: Re: 200 lt ye dış filtre   

aykut_oruc yazdı:

Oyle aykut abı lakın konusma tarzı garıp oldugundan yazıldı bunlar daha once butce, marka belırtılmıs param olsa ehaım alırım denmıs olmasına ragmen yazılmıs olan bırak bu cın mallarını:D bu degıl bu olmamalı.neyse ben uzatmıyorum
Kerim TASTAN
27
ISTANBUL/Esenyurt
(Kuyumcu imalatcısı

Kayıtlı Üye

Kayıtlı Üye

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 09.03.2012 11:53   İleti başlığı: Re: 200 lt ye dış filtre   

Neyse konuyu uzatmayalım.
Anıl YURTSEVER
Resim

Çevrimdışı Mehmet SOVUK

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 10.03.2012 03:07   İleti başlığı: Re: 200 lt ye dış filtre   

Anil ne yaptin filtre durumunu? Aldin mi?
Mehmet SOVUK
Avcılar / İSTANBUL
High Tech Planted Tank: 75*50*50

Kayıtlı Üye

Kayıtlı Üye

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 10.03.2012 13:34   İleti başlığı: Re: 200 lt ye dış filtre   

Mehmet SOVUK yazdı:

Pazartesi gelicek Mehmet Abi kısmetse 838 modelini alıcam ama 4 sepetli olanı.
Anıl YURTSEVER
Resim

Çevrimdışı Ayberk Cem

TPF Tecrübeli Üyesi

TPF Tecrübeli Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 10.03.2012 15:58   İleti başlığı: Re: 200 lt ye dış filtre   

tiorelax yazdı:
Mehmet SOVUK yazdı:

Pazartesi gelicek Mehmet Abi kısmetse 838 modelini alıcam ama 4 sepetli olanı.

Fiyat neydi
Ayberk Cem
Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Konuya cevap yaz
 3 sayfadan 2. sayfa [ 31 ileti ]
[Sayfaya git]   Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Kimler çevrimiçi
Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu forumda yeni konular açabilirsiniz
Bu forumda konulara cevap yazabilirsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz