Sistem saati: 28.03.2024 10:29
Tüm zamanlar UTC + 2 saat

Geçici Uzaklaştırma Ersin Karataş (pusatttt)

Yetkili: Moderatör

Bu konu kilitlenmiştir, iletilerinizi düzeltemezsiniz ve cevap yazamazsınız.
 1 sayfadan 1. sayfa [ 1 ileti ]

Yazar Mesaj

Çevrimdışı Mehmet SOVUK

TPF Özel Üyesi

TPF Özel Üyesi

Kullanıcı avatarı

İletiTarih: 12.11.2013 13:55   İleti başlığı: Geçici Uzaklaştırma Ersin Karataş (pusatttt)   

Alıntı ile cevapla İletiyi rapor et 

Arkadaşlar bir çok arkadaşımızı imla kuralları hakkında gerek forum içerisinde, gerek özel mesajla uyarmamıza rağmen imla hataları halen devam etmekte. Bizim forumumuzun özelliklerinden biri de, Türkçe imla kurallarına azami derecede dikkat etmek ve uymayan arkadaşlarımızı da bu yönde uyararak onların da Türkçe'mize ve imla kurallarına uymasını sağlamaktır. Zaten yeterince dejenerasyona uğratılmış bir dilimiz var, biz de üzerine katkı sağlamayalım.

Bu konu hakkında bir çok arkadaşımız gibi, Ersin arkadaşımızı da özel mesaj ile uyardım, fakat aldığım cevap öğretmenlik gibi kutsal bir mesleği icraa eden birine yakışmadı. Uzaklaştırma cezası T.P.F. Yönetimi tarafından ilk etapta 1 ay olarak belirlendi, devamı halinde ise süresiz uzaklaştırma cezası alacağı kararlaştırılıp kendisine özel mesaj ile iletildi.

Benle yazışmasını sizlerle paylaşıyorum.
Resim

Yönetim kademesi olarak hiç bir üyenin forumdan uzaklaştırılmasını istemeyiz. Fakat forumun sağlıklı bir şekilde işleyişini sağlamak ve kurallarını uygulamak da bize düşüyor. Lütfen bu konuda bize yardımcı olun. Keyifli forumlar.
Mehmet SOVUK
Avcılar / İSTANBUL
High Tech Planted Tank: 75*50*50
Sayfa başı Profile bak Özel mesaj gönder 
Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Bu konu kilitlenmiştir, iletilerinizi düzeltemezsiniz ve cevap yazamazsınız.
 1 sayfadan 1. sayfa [ 1 ileti ]

Kimler çevrimiçi
Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bu forumda yeni konular açabilirsiniz
Bu forumda konulara cevap yazabilirsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz