Biz Kimiz

Türkiye Piranhalar PortalıKuruluş amacı

06 mayıs 2005 tarihi kimileri için pek bir şey ifade etmeyebilir, ama piranha dünyası için çok şey ifade etmektedir. Bu tarih, portalımızın kuruluş tarihidir.

Türkiye Piranha Portalı, piranhalar hakkında büyük bir boşluğu doldurmak adına başlangıçta bir avuç gözü pek, cesur, atılımcı ve yenilikçi piranha sever tarafından kurulmuştur. Türkiye Piranha Portalı’nın kuruluşu, özellikle piranha konusunda ciddiye alınacak internet toplulukları olmadığı, ve bu hobiye de gönül veren bir çok kişi olduğu için bu konuda bir milat olmuştur. Gerçekten de ülkemizde bu hobiye gönül veren ama tam olarak ne yapacağını bilmeyen ve maalesef bazı çevrelerce her konuda rencide edilmiş, sömürülmüş ve kandırılmış bir çok hobici vardır. Türkiye Piranha Portalı,  dağılmış halde bulunan bu piranha severleri bir araya getirip, aynı çatı altında hobilerini diledikleri gibi birbirleri ile paylaşma imkanını sunmuştur. Hiç bir zaman ticari bir kaygısı yada amacı olmamıştır, olmayacaktır.

Çalışmaları

Türkiye Piranha Portalı’nın misyonu, piranhaların en doğru ve sağlıklı şekilde bakımını, en geniş ve en bilimsel biçimde anlatmaktır. Pek çok bilgi, zaman içinde tecrübe ile de pekişerek, Türkiye Piranha Portalı’nı eşsiz bir bilgi kaynağı haline getirmiştir.

Türkiye Piranha Portalı’nın misyonu bunlarla da sınırlı kalmamıştır;

– Ülkemize çeşitli piranha türlerinin girişi ve hobinin daha da ilerlemesi için girişimlerde bulunmuş ve özverili piranha severler sayesinde bunu da başarmıştır. Portalımızın, ülkemizdeki piranha çeşitliliğinin arttırılması yönündeki çalışmaları devam etmektedir. Her yeni tür, bizlerin ufkunu daha da çok genişletecektir.

– Ülkemiz içinde çeşitli forumlarda piranha ve piranha besleyenler hakkındaki olumsuz düşünceyi silmek için üstün bir gayret göstermekte ve herkesi bilinçlendirmeye de devam etmektedir. Bu bilinçlendirme gerek yazılı olarak, gerekse piranha hakkındaki materyalleri isteyen herkesin hizmetine koşulsuz sunarak olmaktadır.

– Portalımız, Türkiye’de de piranha beslemenin en iyi şekilde yapıldığını göstermek için ülkemiz sınırlarının dışında da faaliyetlerde bulunmuş ve dünyanın sayılı forumlarında boy göstermiş sayılı kişiler ile istişarelerde bulunmuştur. Şu anda piranha dünyasının duayeni olarak tanımlanan Mr. Frank Magallanes portalınızda bizlerden gelen soruları cevaplandırmaktadır.

Kısaca, Türkiye Piranha Portalı’nın misyonu hiçbir zaman azalmaz, aksine şartlar dahilinde sürekli artar. Büyük düşünüyoruz! Büyük hedefler peşinde koşuyoruz! Basma kalıp hareket etmiyoruz! Türkiye Piranha Portalı, piranha dünyasına yön veren ve gündemini belirleyen bir oluşumdur ve gücünü üyelerinden alır.

Değişmez Hedefleri

– Piranha hobisinin her yönü ile gelişmesini sağlamak.
– Piranha sevenleri aynı çatı altında toplamak.
– Piranha hobisinin öncelikle yurt sathında tanınmasını sağlamak.
– Akvaryum dünyasına pek çok bilinçli piranha sever kazandırmak.

, , , , , ile etiketlendi

Yoruma kapalı.